• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Pa800 en güzel set

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
elimde safak ve uk cym ritim isimleriyle adlandırılmıs kendi düzenlendiğim set var ritim sayfaları full ritim favori bankaları user ler dolu en guzel tavırlı zurna tavırlı elektrolar yaylılar m3 zurna yaylar klarnetler ve bol taksimli bi set yaptım eksik ses yok calısmayan bozuk kitli bir ritim bile yok bos zamanlarımda favorite bankalarını adlandırp slowları 2-4 9-8leri vs vs leri aynı bankaya tasımaya calısıyorum isteyene su anki karısık sekilde gonderırım fakat kısa zaman sonra tamamen set duzenlenmıs bi sekılde bıtcek yaklasık 8 10 seti karıstırdım fakat duzenleme kaldı işte ama taban tamam.. bazı ritimlerin eq ayarları yapılcak ince ayarlarda daha yapılmadı setim en güzel set deyipte bazı boşşş setler gibi olmayacak şimdilik herkese kolay gelsin set 256 ram icindir.. herkese hayırlı razamanlar

Cevap: KORG Pa800 en güzel set

düğün ritimlerin cogu cym safak ve uk fakat cok farklı setlerden rıtımler cektım

setin bitmis halini merakla bekliyoruz
simdiden Tasekkürler

inşallah biran önce bitirirsin bekliyoruz KARDEŞ

Setini merakla bekliyoruz kardeşim...İnşallah Ramazan ayı içinde bitirirsin...Ramazandan sonra işler yoğun olacak . ..kolay gelsin iyi çalışmalar.

rica etsem bana gönderirimisin abi ?

düğün ritimlerin cogu cym safak ve uk fakat cok farklı setlerden rıtımler cektım

Seti paylaşa bilir misin en azindan siz setin düzenlemelerini bitirene kadar bizde olmayan seslerimizi tamamlayalım

hee bi bi baksaydık yaw :)