• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 farkı

emreyusuf55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
SAZ
Kim ne derse desin bos korg pa800 super birsey bu sarkıyı söyleyen arkadasım muzik islerini zevk icin yapan arkadasım özel piyanistti var :) bu kayıt pa800 e
takılan mikrafonla yapılmıs kayıttır yorum sizin :) osman ögutcu acma bugun perdeleri baska yerde yoktur aramayın :)

Cevap: Korg pa800 farkı

On numara yüreğinize sağlık:)

pa800 muhteşem makina gerçekten

kafaya koydum hedef pa800 baska yolu yok onunda tek derdi dogru seti bulmak o derdi var iyi set olmadımı akortsuz saz gibi oluyor :)

pa800 benmde almak ıstdgm alet onu alamasm pa500 yada 80 or700 dn snra

sevgili emre sana gore pa800 dur baskasina gore baska markadir ama banada sorarsan hakaten tam bir sokak dugunu aleti baka biseye yaramaz

burhan ustadım bu org ta tat baska oluyor ben piyanist degilim ama ne dersek diyelim ses var ritim var saund var elbette herkezin gonlunde bir org yatar ama og kendini dinletiyor ne deyim

Pa800e 3500tl verip uğraşıcağıma tyros2 alırım daha iyi bugün daha iyi anladım burhan abinin videolarını izledikten sonra 1yıl sonra tyross alcam

Pa800e 3500tl verip uğraşıcağıma tyros2 alırım daha iyi bugün daha iyi anladım burhan abinin videolarını izledikten sonra 1yıl sonra tyross alcam bunu bir korg tutkunu olarak söylüyorum benim kafamda org çalmak 2.4 4.4 edi zurna elekrodan ibaret değildir demo için tekrar sağol

Bumu muhteşem 800 bu ritm bk-5 tede var yahu hemde buna beş basar ha arkadaşın yorumu güzel o ayrı