• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA800 & PA2X Baykal USB

Cevap: Korg PA800 & PA2X Baykal USB

anasını satayım dünya menfaat dünyası

selam arkadaşlar. baykal usb almayı düşünüyorum. demoları dinledim baykal hocanın sitesinden. benim şahsi fikrim gerçekten güzel hoş bir çalışma olmuş.yapılan emeğe saygımız sonsuz.şöyle bi sorum var sizlere; bilgisayar ortamındaki ses sisteminde gayet güzel başarılı bir çalışma var.yani pcde seslerde ritimlerde bi bozukluk sound kalitesinde bi kötülük göremiyorum.ama; baykal usb kullanan arkadaşlar alet üzerinde veya tesisatta sesler ritimler sound olayı yani tonlar nasıl çıkıyor ?.. emonun kırık setlerindeki gibi teneke gibimi yani metalik bi soundmu var yoksa soft yumuşak berrak bi soundamı sahip, onu merak ettim baykal usb kullanan arkadaşların bu konu hakkındaki yorumlarını bekliyorum.saygılar selamlar.

Kilisli hemserim,seninle bir türlü kilisde karsilasamadik insallah bir gün karsilisariz,gelelim baykal setin alette ki sound kalitesine inan bana baykali sahsende tanirim isini cok iyi yapan biri ve kesinlikle sound saglam olmadan piyasaya sürmez,ve ben cok arkadasda baykal setin verimini görüyorum cok memnunlar gönül rahatligi ile alabilirsin..

Baykal hocam bir sorum olacak bu pa800 Baykal usb pa600 e uyarlanırmı olursa bende almayı düşünüyorum bilgilendirirseniz cok memnun olurum

emeginize saglik

oooooeeee:):););):eek::eek::D:D