• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 - pa500 tr - pa80 (kartli) arasindaki farklar nelerdir...

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
üstadlar bu 3 org dan birini almaya karra verdim ama bunlarin içinden hangisini alayim fikirleriniz doğrultusundan karar vereceğim birde bu üç orgun hangisinin tuşlari yayli onuda merak ettiğim için soruyorum saygilarimla...cansinan_24

Cevap: Korg pa800 - pa500 tr - pa80 (kartli) arasindaki farklar nelerdir...

PA 800 DERIM USTA
tusları yaylı dersen pa 80 tusesı pa 800 ıyı ama gelgelelım pa 80 nın omru dolmak uzere pa 500 dersen ıyı alet ama
dısardan ses atılamıyo yanı kapalı bı alet pa 800 su an en cok ıslenen klavyedır al derım guzel kullanırsa yanı dıkkat edersen sıkıntı yasamazsın yanı ram konusuna demek ıstıyorum 6 4 m b gecmezsen rahat edersın

yorumun için teşekürler üstad

Merhaba Kardeşim Bende izmirdeyim, Bende senin gibi 3 klavye arasında gittim geldim:)
hepsini denedim pa800 almaya karar verdim, Nasipse salı günü alıcam, Bor müzikten.
istersen orda gidip deneyebilirsin. pa800 tuşesi çok güzel

pa800 e ne istiyor bor müzik pa500 tr fiyatınıda sordun mu ? ben dükkandan değilde elden alma taraftarıyım dükkanlarda biraz daha pahalı oluyor alet değere biniyor...kira vergi ve diğer giderleri bahane ediliyor genelde ve pazarlık yapma şansın bile olmuyor... saygılar

arkadaşım pa800 den şaşma derim ama sn bilirsin yinede

Pa800 iyidir iyi...

Kardes benimde bir fikrim olsun dedim pa 800 gercekten guzel alet ama fiyat farkina gelince ben pa serisinin hepsini kullandim en son pax2 kullandim ben duguncuyum ayni zamandada restorant tarzi muzkciyim pa 500 tr merak ettim aldim gercekten bazi tuslari size basit gelebilir ama anladimki alet on numara bir alet tam dugun aleti hafif pratik 13 saniyede ac kullan cok guzel yapmislar ben aldim ve kullaniyorum islledim pa 800 den fazla bir fark kalmadi pa 800 on numara alet fakat fiyat farki var pratik olmasi dusunulunce pa 500 tr diyorum o kadar ben pa 800 le kapisirim eminim ben ustun cikarim iddaliyim

fikirlerin için teşekkürler üstad pa80 pratik alet değil mi

.
Benimde nacizhane tavsiyem,
3 alet arasında kaldıysan, PA800 derim.
Diğer ikisi için her açıdan, fiyat farkı da olsa kıyaslanmaz bile.
Şimdiden alacağın klavye hayırlı olsun...