• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa800 ritm yükleme

piyanist-74

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800
Arkadaşlar ben pa800de kullandigim sete başka setten ritm yuklemek istiyorum ama user dk da boş yer yok user2 veya user 1 e drum kit nasil yukleniyor bi bilgisi olan varsa yardimci olsun. şimdiden tşk..

Cevap: Korg pa800 ritm yükleme

vay be kimse birşey bilmiyormuş demek.kaç gundur beklıyorum bı cvp yazan olmadı.

ben de yeni kullanıcıyım fakat bildiğim kadarıyla yeni set yüklkediğin zaman eski setin üzerine yüklüyor komple değiştiriyor.

vay be kimse birşey bilmiyormuş demek.kaç gundur beklıyorum bı cvp yazan olmadı.

pc de seti ac ve sound bölümüne gir sonra user 2 yi komple sil ve ardından userdk dosyasının adını user02 olarak değiştir sonra bu seti usb ye at, orga usb yi tak ve load bölümüne gel user2 yi komple load yap.... daha sonra (ister user2 yi istersen de seti komple save yap.. bu önemli) save yapınca usb de ki bu setin içinde ki user2 yi artık tek tek kontrol edebilirsin ve istediğin yere yükleyebilirsin... save yapmadan sadece userdk nın adını değiştirdiğinde en fazla 64 dk atabilirsin user2 ye ama bu sekilde 128 e cıkarabilirsin cünki save yaptıktan sonra org artık o dk ları user sesi gibi algılıyo ( orgu kandırmış oluyoruz) kolay gelsin ( not ramda boş yer olup olmadıgına dikkat et)

alıntıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:

mp3 arıyoz bız burda rıtım lazım kaydedılmıs dans rıtımı lazım sadece mp3 10 15 dklık :) sevınırım koyarsanız

aybala cok cok teşekkur ederım kac gundur cvp beklıyordum cok tesekkur ederım.sonunda anlayışlı bırı cıktı yanı..mıllet cvp yazmaya usenıyo

usta senin dedigin sekilde yaptiginda bu seferde o silipde adini degistirdigimiz userdk klavyede görünmüyor nedenki acaba arkadaslar daha güzel bi sekilde anlatabilecek kimse yokmu baska setten ritim alma isini detayli