• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa800e diğer pa serileri ritimlerini okutmak

StarPiskopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa800 Korg Pa80
Korg pa800 için mesela örnek veriyorum pa3x yada pa4x gibi bir orgun setini komple değil seslerinide değil sadece ritimlerini böyle tek tek pa800e atmak istiyorum, bakın kitler çalmaz farkındayım ama o önemli değil ben kendi kitlerimle değiştirip ayarlarım o sorun değil benim için önemli olan akorlar altyapı, şimdi merak ettiğim tüm korg serilerinin ritim uzantısı .sty diye bitiyor acaba pa3x ritmini convert yapmadan direkt pa800e atarsam ritim çalışır mı yada kitlenir mi ? Deneyen var mı ?

yüklemeye kalktığın zaman 800 bu ritimler benim değil diyor...ve yüklemiyor.

Valla keşke yükleseydi en azından bazı beğendiğim altyapı akorları atardım

Style work xt ile kopyalayıp yükleyebilirsin ama ne derece sağlıklı olur tartışılır

aslında oluyor..... şimdi diyelim 3x xvahde ritmini 800 e uygulayacaksınız
rtimi 800 e yüklüyorsunuz. ve seçtiinizde yanar söner aktif olmaz onu aktif etmenin tek yolu copy dır.
işlem şu
orgunuzdan sağlam bir başka vahte seçiyorsunuz ve rtim yazım hanesinden düzenlemeye giriyorsunuz
copy seçeneğni seçip o 3x xvahte yi buluyorsunuz ve onun tüm varitonları introları fılleri all seçeneğini seçip sağlam ritminize copy ediyorsunuz.ve write isim değişritip kaydeddiyorsunuz. şimdi o okumayan yanıp sönen ritim sağlam olarak karşınızda istediğiniz editlemeyi yapabilirsiniz