• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80mi korg pa600qt mi aciill yardım!!

26mustafa26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa80
merhaba sayın müzisyenler arkadaşlar ve abilerim benim şuyan elimde pa80 var ama bana çok masraf çıkartdı bir org parasını geçiyor masrafı ve bende korg pa600qt alıyım diyorum ama çok karasız kaldım pa600qt lere çok iyi anlatmıyolar nabacağımı bilmiyorum ika arada bi derede kaldım pa600qt yi alayımmı yoksa orgumu tamir yaptırıp kullanıyımmı :(

Cevap: korg pa80mi korg pa600qt mi aciill yardım!!

pa600qt yi alman daha mantıklı bence

pa600 uzun sure acik kalinca arka tarafi cok isiniyor,birde ptchbend zayif.

şimdi çok karasısızm alıyımmı? yani pa600qtyi pa80 ni satıp alayımmı pa600qtyi zaten sıfır alıcam arkadaşlar ama hala sıfırı üretiliyormu acaba bilginiz varmı

Herkes kendi cihazını över unutma bunu.... En güzeli internet üzerinden araştır pa600'ü zaten pa 80 'ni kullanmış bir insansın karşılaştır ve o şekilde al derim.

ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum. Gözün kapalı gidip pa600 alabilirsin. PA80 ile uğraşma, canını çok sıkar, yaptırırsın tekrar başka bi yeri bozulur. Piyasada ikinci el temzi pa600 ler 2700 - 2800 e bulursun. Sıfırınıda 3250 gibi alırsın. Bence imkanın varsa sıfır al. PA600 ün okumadığı set yok. 3x in 2x in 800 ün 900 ün tüm setlerini okur. Soundu da 80 den çok çok iyi. Tesisat seçmez. Burda benim düzenlediğim ve paylaştığım birde set var. PA600 alınca direk yükleyip düğüne yada programa gidebilirsin... Ben saatlerce program yaptım, 5 saat org açık kaldı ama en ufak ısınma yada donma kitlenme yaşamadım. PA600 almanı ısrarla öneririm....

pa600qt al 80 ler mort kalii :)

selam kardeşim, bende pa 600qt kullanıyorum evde hoby amaçlı al derim sana ses tonu ve kalitesi çok güzel iyi kaliteli düğün ritimleride atarsan setine kral gibi olur 96 mb hafızası var bayağı bir ses ve ritim yüklersin 4 varyasyonu 3 introlu kendinden ekolaızeri var istediğin gibi ayarlarsın yeterki aletin bilinmeyenlerini çöz
saygılar,