• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa900 alicam kucuk bi yardim :)

Cevap: Korg pa900 alicam kucuk bi yardim :)

kapalı kutu a3000 var hiç açılmadı...pa900 le takasta olur...a3000 bildiğin sıfır,kutusunda ve denemek için bile açılmadı...faturalı

Tamam müdür niye kızıyorsun biz de kapali kutu verecez :) üstadım ankara muziksel isimli bir bayiden ki kizilayda bulunuyor, uygun fiyat ve uygun taksit seçenekleriyle ben aldim. Iste sana sitesi :

Sitede pa900 u goremeyebilirsin fakat istanbul ve ankara merkez bayilerle ivedi görüşüp adresine yolluyorlar. Bu sitedeki iletisim numarasıni arayip mustafa beyle gorusmek istiyorum deyin, kaldiki mustafa beyi sadece telefonda tanıdım mukemmel bir müzik aşığı ve bu konuda iyi bir yardim gösteriyor. Ben bu bayiden yamaha ve korg olmak uzere 2 cihaz aldim her ikisinde de yuzde yüz memnun kaldım. Allah gönlüne göre versin.

Hayir baskan kizmak degil kimseye saygisizlik yapmak istememde hala daha su var bu var :) benim demek istedigim direk sifir magzadan almak mustafa bey dedin hos insanmis kilif flean hediye oluyormu olsa cok iyi olur

Hayir baskan kizmak degil kimseye saygisizlik yapmak istememde hala daha su var bu var :) benim demek istedigim direk sifir magzadan almak mustafa bey dedin hos insanmis kilif flean hediye oluyormu olsa cok iyi olur

Toprağım kilif komusunu bilemiyorum ona sormak daha mantikli olacaktır bana kikifsiz geldi, dogrusu sormamistim. Saygilar

Kardeşim merhabalar,
ararsanız yardımcı oluruz 0342 2328115-0539 6661757-0542 3433015

Kardeşim merhabalar,
ararsanız yardımcı oluruz 0342 2328115-0539 6661757-0542 3433015
Abi tesekkurler ama kredi karti ile taksit imkani sunarsaniz alabilirim ancak kilif olmali birde arkadasim pa600 almisti onda geldi pa600qt yazili ve fermuarli bi goz vardi cok hosuma gitmisti aradim daha once sanirim sizi ama haftaici birdaha goruseyim ona gore siparis konusunu hallederiz

siz arayın kredi kartına taksitte yaparız peşin fiyatına ayrıntıyı konuşuruz aramanız yeterli