• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa900 TR-11 SD Kart yapılabilir mi???

Cevap: Korg Pa900 TR-11 SD Kart yapılabilir mi???

Ya benim anlamadigim bu pa900e pcm yi bosaltip istedigim seti atamiyormuyuz??

Tamam kapatın konuyu o zaman. Biz yıllarca usb setlere para verip mağdur olalım. Keyfini başkaları sürsün. Her müzisyenin kendi yoğurt yeyişi vardır. 200 euroya set alırsın ama seni tatmin etmez. Böylede gider. Admin kapatabilirsin konuyu hatta sil mümkünse. ..

Arkadaşlar pa900 sd kartların Korg tarafından kilitlendiği söyleniyor. Almaya kalktığınızda 1 gb'lık bir kart için 200-300 liralardan bahsediyorlar. Yani Korgun her zamanki tuzaklarından bir tanesi. Elbette yakın bir zamanda bu konuda çözülecektir.
Bende bu konuda çalışma başlatmaya adayım. Nasıl bu bilgiler Cüneyt Ertaç için veriliyorsa
Bence biz geliştirmeci grubu içinde açık olmalı.
Bende kart olmadığı için inceleme fırsatım yok. Kart içersinde 1kb bir dosya olması lazım. Kart içindeki dosyaları görenler bana yollarsa belki birseyler yapabilirim.
Kolay gelsin.

tr11 kartın olmadıgi için emin ol birşey kaybetmeden :) tr10 ve 11 ise yaramaz piyasdan setleri yükle çok daha iyi.pa2x 3x 800 setleri uyar. kosovali abimizin seti çok güzel yüklemenizi tavsiye ederim

ce seti kırmaya değecek birset değil. pa600 alırken kart için verdiğim parayi helal etmiyorum

Korg firması yıllardır Türkiye piyasasını sömürdü. Sd kart kırma çalışmanı destekliyorum arkadaşım. Etik metik bunlar hikaye hep... Bakma sen onlara.

lütfen dikkat arkadaslar..

Gereken tüm teknoji ve imkanlar bize sunulmuş bırakın şu aletlerle uğraşmayı bugün kullandığınız aletlere sahip olamayan nice ustalar var onlardan bari biraz yüzünüz kızarsın ayıptır abi

Gereken tüm teknoji ve imkanlar bize sunulmuş bırakın şu aletlerle uğraşmayı bugün kullandığınız aletlere sahip olamayan nice ustalar var onlardan bari biraz yüzünüz kızarsın ayıptır abi

Kardeş şu setler nasıl?
Pa 80 ile

Buda pa 60 ile

Bunlarda klavye. Millet klavyenin gücüyle çalmaya çalışıyor. Bunca zaman bu cihazlara para verip bir sürüde tamir masrafı ettik. Cihazımız iyi olacaksa bizde bişeyler yapabilmeliyiz. Bende ritim ses yazabiliyorum. Kilitleyip satışa çıkarmak korga para yatırmak iyi birseymi?

Emek olayı farklı bazı arkadaşlar var setlerini paylaşmıyorlar sabahlara kadar kafa patlatıp ritim yazıolar haklılar usb olayı daha farklı büyük emekler ve maliyetler var nasıl laptopcu diye kızıp tepki gösteriyosunuz o şekilde farzedin