• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa900 TR-11 SD Kart yapılabilir mi???

Cevap: Korg Pa900 TR-11 SD Kart yapılabilir mi???

emeğe saygı bu korsan dvd, vcd yada cd den farksızdır.

saygılarımla

korgtr 11 ve 10 bu kartlar kırılmaya deyecek kartlar değil zaten amacıda Professional setler değil yeni çıkan alet türkiyede yer etsin diye türk ritim ve seslerininde yanında verildiği imajını vermekten başka bişey değil Professional seviye olan emo usb zaten kırık 2. side kırıldı diye duydum hatta bazı arkadaşlarımda klonlanmışı var kilitli ama klonlanmış emonun sitesinden şifre alamıyorsun sadece başka bi farkı yok cym 2 de kırılmış . işin emek kıskına gelirsek evet büyük emek ve bunun adı ticaret kimse sizi zorlamıyor usb set almaya insanlar yapar ve fiyatını koyar sende beyenirsen alırsın yada almazsın tercih meselesi. şunu belirteyim usb setler 4/4 lük setler değildir illaki her müzisyene göre bişeyler eksiktir çünkü yapanlar ister istemez kendi müzik zevkine göre tasarlıyor ve herkezin sevki aynı değil. son olarak bunlara kafa yoracağınıza klavyelerinizi daha iyi kullanmayı derinliklerini öğrenmeye çalışın kendi ritimlerinizi kendiniz yazın kendi setinizi kendiniz oluşturun emin olun ki pa1x 32mb ram bile şuan en iyi alete karşı durabilir nasılmı 6 tane drum kit yeterli yeterki ritim yazmayı bilin. tavsiyem budur eleştireceğinize kendinizi geliştirin. saygılarımla (not kimse alınmasın sadece konu hakkında kendi düşüncelerimi tavsiye niteliğinde paylaştım. )

tek kelimeyle palasıbo haklı çünkü tekelcilik herzaman insanları sömürmektir