• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg prophecy

• Konbuyu başlatan CHL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 3K

CHL

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa2x
selam arkadaslar
Korg un bu modeli 1995 te piyasaya sunulmus fiziksel modelleme yapabiliyor youtube de Ayhan Beyaz ustam kullanmis ayrica makedonlarcada baya ragbet gordugu soylenebilir...
Baktim ebayde baya ucuza gidiyor bu klavye hakkinda malumati tavsiyesi olan buradan bana iletirse sevinirim
Tesekkurler

Cevap: Korg prophecy

Monophonic bir cihazdır yani tek ses çalar. MOSS board sesleri ile benzer karakterdedir. Bunun yerine Z1 düşünülebilir.

güzel keyifli cihaz ancak moss boardlı bir tritonun üzerine hiç bir şey yok şu an.

Tesekkurler
Haklisiniz tabiki ama fiyat performansa bakmak gerek tabi triton moss boardin 3 te 1 fiyatina gidiyor bu cihaz :D

selam arkadaslar
Korg un bu modeli 1995 te piyasaya sunulmus fiziksel modelleme yapabiliyor youtube de Ayhan Beyaz ustam kullanmis ayrica makedonlarcada baya ragbet gordugu soylenebilir...
Baktim ebayde baya ucuza gidiyor bu klavye hakkinda malumati tavsiyesi olan buradan bana iletirse sevinirim
Tesekkurler