• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg / Roland

Cevap: Korg / Roland

hayırlı olsun pa600 kullanan 1tane piyanist dostrum yok hepsi pa55 pa80 pa800 a1000 kullanıyor

Bütçemi denkleştiremedim... Sonrasında kısmetse PA 900 :) ( Kendimi biraz geliştirmem lazım ) Teşekkürler.

Dante tr al derim temmuzda çıkacak..

Keşke biraz daha bütçeni zorlayıp pa600 alsaydın kardeşim nevalesi zengin pratik alet ama neyse hayırlı olsun yeni aletin .

Konuyu açan arkadaş üstüne alınmasın çünkü o ne ilk ne de son; klavye önerisi isteyenler herhalde bütçelerinden fazla rakam söylüyor ama önerileri dikkate almayıp yind alt segmentteki ürünü aldığını söylüyor en sonunda.

Bazı arkadaşlar serzeniste bulunmuş onlara katılıyorum. 50 tane adam zamanda ayırıp iyi niyetiyle öneri de bulunup uzun uzun anlatıyor. Ama bu yazılanların hiçbir anlamı yok.

Ben şahsen kendi adıma söylüyorum öneri isteyenlere artık birşey yazmayacağım.

Konuyu açan arkadaş üstüne alınmasın çünkü o ne ilk ne de son; klavye önerisi isteyenler herhalde bütçelerinden fazla rakam söylüyor ama önerileri dikkate almayıp yind alt segmentteki ürünü aldığını söylüyor en sonunda.

Bazı arkadaşlar serzeniste bulunmuş onlara katılıyorum. 50 tane adam zamanda ayırıp iyi niyetiyle öneri de bulunup uzun uzun anlatıyor. Ama bu yazılanların hiçbir anlamı yok.

Ben şahsen kendi adıma söylüyorum öneri isteyenlere artık birşey yazmayacağım.

Haklısınız... Kendi adıma bana tavsiyelerde bulunan müzisyen arkadaşlarımın yazılarını kulak arkası etmediğimi bildirmek isterim, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Sanatçı insanların diğerlerinden farkı belki de bu. Tavsiye verecek seviyeye geldiğimde ben de emin olun boşa gideceğini bilsem de yardımcı olmaya çalışacağım :) Bol Müzikli Günler.