• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg tiriton

seor700

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 trv2 plus
arkadaşlar or 700 v2 olan kılavyemi satıp yerine korg tiriton,trinity yada exterme tarzında ses aleti almayı düşünüyorum daha önce bu tarz kılavyelerle çalışmam olmadı ama daha çok alt yapı ile uğraşıyorum tabi düğün işlerinede gidiyorum ama benim için bu tarz kılavyeler uygun olurmu sizlere danışmak istedim ve bu kılavyelerde türk sesleri mevcutmu buna ek olarak koma olayı varmı? yardımcı olursanız sevinirim.saygılar

Cevap: korg tiriton

bahsettiğiniz modellerde bildiğiniz üzere rıtm mevcut değildir ama türkçe sesler yüklenilmesi durumunda mevcut olur.düğün ağırlıklı çalışıyorsanız 2nci bir ritmboxlu klavye veya yanında rıtm orkestrasına ihtıyaç olacaktır.bizim elimizde trıton studyo ve extreme gibi sample sesleri içinde barındıranve bunları çok iyi okuyan modeller mevcut.arzu ederseniz takas ta yapabiliriz v2 ile.sormak istediğiniz bir konu olursa prestijantalya@antalya.com dan detaylı grşblrz
tşkler...

Düğün gıbı bişey söz konusu ıse kesınlıkle ses aleti almayın derım.Rıtmlı alet yanı.

teşekkür ederim bilgileriniz için zaten iki kılavye kullanmak istiyorum hem düğün hemde bar tarzı mekanlara çıkıyorum onun için elimde bir ses aleti olsun dedim korg trinity ile ilgili bir kaç vidyo izledim sesler çok sağlam geldi aslında benim derdimde bu adı üstünde zaten ses aleti. ama ses aletleri ile bas piano vs. tarzda altyapı yapma imkanımız oluyomu onu bilmiyorum ve olurda ben nu aleti normal bir düğünde kullanırsam koma olayı varmı acaba merak ediyorum. saygılar

bu arada bilginiz varmı acaba bu kılayelerin fiyat aralıklarıyla ilgili. teşekkürler