• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg usb kablo pc baglantisi yardim..

volkan.65

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar elimde pa900 var ve ben usb kablo yoluyla pcye baglayip hafizasina set atmak istiyorum yardimci olurmusunuz ?

Cevap: Korg usb kablo pc baglantisi yardim..

kablo n varmı yoksa 1 adet prınter -yazıcı kablosu al orga pc ye tak media ya bas usb secenegine dokun ekran da 2 adet secenek gelicek enable yada diğerine dokun org ile pc bağlantısı kurmuş olursun ama set yuklemek yada mp3 yuklemek için kaboya gerek yok ki flash bellekten orga kopyalama yapabilirsin kablo nun su ozelliği güzel oluyor pc deki midileri çalmak oynatmak için guzel pc de açıp org dan dinleye biliyorsun kolay gelsin

kablo n varmı yoksa 1 adet prınter -yazıcı kablosu al orga pc ye tak media ya bas usb secenegine dokun ekran da 2 adet secenek gelicek enable yada diğerine dokun org ile pc bağlantısı kurmuş olursun ama set yuklemek yada mp3 yuklemek için kaboya gerek yok ki flash bellekten orga kopyalama yapabilirsin kablo nun su ozelliği güzel oluyor pc deki midileri çalmak oynatmak için guzel pc de açıp org dan dinleye biliyorsun kolay gelsin

midi çalmayı biraz anlatırmısınız teşekkürler

midi çalmayı biraz anlatırmısınız teşekkürler

kablo org ve bilgisayara bağlı şekilde bilgisayardan herhangi bir midi yi açtığınızda yani çift tıkladığınızda direk org dan okuyor yanlız bilgisayara driveri ni kurmanız gerek korg pa sitesinde var yada og ile satın aldığınızda kutudan cd si çıkıyor