• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KOrg X50 mi Triton Extreme mi

Piyanistce

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 3x
Arkadaşlar bana bir fikir verirseniz sevinirim Korg X50 mi yoksa triton extreme mi birde bu trriton modellerinin ve mossboardın ne farkı var bana bunları yazarsanız çok memnun olacağım

Cevap: KOrg X50 mi Triton Extreme mi

Triton Extreme her yönüyle düşünmeden alınabilecek bir cihaz. MOSS analog emulasyonu içeren bir eklenti kartı. Sample bağımlı olmaksızın ses geliştirmek için kullanılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

peki hocam triton le mi yoksa xp50 mi bu xp50 de ses durumları nasıl acaba?

hocam senin synthesizerden anlamadığın besbelli, Ne alaka extreme ile x50.

Birader anlamadığım için yazıyorum szide bilgi verseniz çok mu kötü olur yani ???

extreme fiyat olarak x50ye göre oldukça pahalı ve kaliteli bir alettir aralarında elbette bi o kadar fark var en belirginide x50ye sample yüklenmiyo extreme gibi korg x50 oldukça hafif bir alet bende var ben memnunum seslerinden triton le nin aynı ses bankları bi nevi triton le nin samplesız olanı diyebilirim sequcenser yok ama

dostum çok sağol yani triton al diyorsun bir tane LE buldum onu alayım o zaman teşekkür ederim

cahilliğime bağışla ilk defa synth alacam da bu sequcenser nedir ?

şarkı aranje etmek için kullanılan bi özellik örneğin a şarkısını baştan sona drum percusyon bass ve diğer enstumanları tek tek çalarak kaydetmek gibi