• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korgi30 pitchbend

• Konbuyu başlatan Tatar26
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 988

Tatar26

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg i30
Arkadaslar klavyemde pitchbend arızası var sesi bozuk verıyor pot değişcek sanırım maliyeti nedir bunun burada sorusturdum cok yüksek fiyatlar veriyorlar

Cevap: Korgi30 pitchbend

Kardeş pa8o potu 4o tl idi en son. Al ne kadarsa. Kendin sök , götür bir elektronikçiye tv filan tamir edene. Para bile almaz. Alsada bi 5 tl ver. Leyimlesin potun bacaklarını. Getir evde tekrar klavyene monte et. Çok kolay .

pot 30 40 en fazla 50 lira değişiimi ile birlikte potu alırsan kendınde yaparsın 20 lira felandır belki kendın yaparsan

110_tl dediker 100tl falan gibi rakamlar cok geldi bana

komple pichebnder fiyatı olabilir o muhtemelen senın sadece pot degıscek dedigin gibi ise pot ucuz komle pichbender pahalıdır dogrudur dedıgın fıyatlar ama pot cok ucuz bisey elektronıkcı tanıdıgın varsa yapar lehim işi

komple pichebnder fiyatı olabilir o muhtemelen senın sadece pot degıscek dedigin gibi ise pot ucuz komle pichbender pahalıdır dogrudur dedıgın fıyatlar ama pot cok ucuz bisey elektronıkcı tanıdıgın varsa yapar lehim işi

Şunu kendim söküp bi bakayım ben önce kendim elektronıkciyim ama hiç böyle bişey yapmadıgımdan neyi bozuldu bilemiyorum