• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korgpa 80 acil yardım flaş kart

• Konbuyu başlatan kall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 4K

kall

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
SAYIN ARKADAŞLAR orga karta faormat attım fbrika ayrlarnı yükledim karta yeni set yüklettim ama pa 80 diskteki seti göryor yüklemiyor load yapyorm ingilizce birşey yazıyor kartı tkyorum fd crd ypıyorm org katrı görmüyor kafayı yiyecem ALLAH RIZASI İÇİN BU KONUDA YARDIMLARINIZA İHTYACIMVAR HERKEZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM BOL KAZANÇLAR

Cevap: Korgpa 80 acil yardım flaş kart

pa80 veya tüm disketli yüklemelerde disket sürücü cok önemli disketi sonuna kadar okuyamıyordur cunku benim disket sürücü aynı hatayı veriyor bence disket surucunde sorun var

Ayın 15 inde yolluycam sana sürücü emreyusuf55

kardeş farklı set yüklüyordisket ben orga 3/6 versiyon disketinimi restora datalarımı yanlş yklüyom yani anlamadım bana gelen disketle kartı aynı set org kartı disketi görmüyor cevabına teşekkür ederm başka bir düşün cen varsa yardımcı olabilirsen sevinirim saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kartına ne yükledin. Karta BACKUP yani 10 - 12 disket kadar bilgi yüklemelisin, aynı karta ait set ise direk orga yüklenir. Hangi ildesin? İstanbul da isen gel beraber ücretsiz halledelim diyeceğim de öğrenmen de gerekli sabırlı ol mantıklı cevaplar ve sorular sor veya ver ona göre yardımcı olayım. Kolay gelsin Saygılarımla,

sayın saz gurubu teşekkür ederim sorularıma cevap verdiğin için ben afyon karahisarda yaşıyorum kartı kendim doldurmadım samsun bafraya zafer müzik e gönderdim onlar doldurdu yani zafer müzik kartı denedim çalışyor bende kendi orgum kartı ve disketi okumadı başka set yükliyebiliyorum karsız set disketten ben şimdi kartımı başka pa 80 de denicem başka pa 80 okur sa benim orta netür bir sıkıntı meydana gelmiş olabilir ben versiyon 3/6 mı restora disketlerinimi yanlış yükliyom şaştım bu işin yolu nedir ALLAH RIZASI İÇİN açil yardımınıza ihtiyacım var sayın hocam saygılarımla

Wallahi anlaşılan sen bu aleti yeni almışsın. Kart diyorsun İşletim sisteminden bahsediyorsun bence fazla karıştırma 3.06 İşletim sistemidir Org la alakalı bir durumdur kart olayı faklıdır. Kartını orga tak Karta ait gelen disketi de orga tak sonra Disk > Load > F1 bas FD yazsın disket te ki SET yasınını durum tuşunun önüne getir enter/yes bas yüklesin sonra orgunu kapat yeniden aç kartın takılı iken sesleri ve ritimleri dene bana yaz yardımcı olayım. Kartını falana filana göndermene gerek yok yeterli aparatın ve disketlerin falan var ise gerekeni yaptırırız. Şimdiden kolay gelsin. Saygılarımla,

sayın sazgurubu teşekkür ederim çok sağolasın pa 80 de yeni sayılırım ildef a orgumun setini değiştrmek isted,im elime yüzüme bulaştrdım hocam şimdi şöyle bana gelen kartla beraber disketi org zafer pa 80 set diye görüyor ama lood yapınca yüklemiyor no disk formating diye böyle bişey yazıyor farlıklı seti disket yüklüyo bana gelen disketi yüklemiyor hocam flaşgirişli leptop var mc programını kurmayı bilmiyorum hocam saygılarımla iyi varsınız

Muhtemelen disketin ya mıknatıslı alanlara değmiş ve silinmiş, yada Orgun göremeyeceği karakter de noktalı yazılar ile adlandırılmıştır. Mümkünse aynı seti internet üzerinden tekrar ya iste yada İnternet ten indir sonunda tek sarı klasör olmasına dikkat et örneğin ismi de ZAFER.SET olsun karakterleri hep büyük harf yaz org görecektir, veya elindeki set disketini eğer PC de disket sürücün var ise tak adını değiştir noktasız ve büyük harf karakterli isimlendir şayet disket bozuk değilse görecektir.

Yükleme işlemi, Disketi tak DİSK > LOAD > F1 bas FD yazsın şimdi disketi görüyor olmalısın tempo walue tekeri ile bu dosya ismini DURUM tuşunun önüne getir F2 ile okeyle ENTER/YES yap sağlam disket ise yükleyecektir.

Birde böyle dene hiç sorun etme dilediğin kadar sorabilirsin. FACE den de Saz Grubu şeklinde beni ekleyip yardım alabilirsin. Kolay gelsin Saygılarımla,

sağolasın sayın sazgurubu disketteki seti ismini deyiştireyim ok peki hocam kartı nasıl yapacam kartı takınca fd den crd yapınca looad yapmıyor kartı görmüyor hocam benim kartı başka 80 de denicem birde arkadaşın kartı beniim 80 de denicem inşallah kartım boş değildir yada orgun flş kart girişi arzalı dyidir aklıma başka bişey gelmiyor sayın hocam sizide baya bi rahattsız ettim hakkınızı helal edin bolkazançlar sağolun.