• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

kork pa80 set arıyorum

tunahan can

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
kork pa80
samsun yöresine ait bir kork pa80 set arıyorum 2/4 9/8 4/4 tam bir düğün seti arıyorum ritimler ve sesler sağlam bir set bunla ilgili yardım edermisiniz hocam

Cevap: kork pa80 set arıyorum

Sadece set ile olmaz kartın da bulacağın set e uyumlu kart olmalı. Samsun da genel de EMO kart kullanıyorlarmış bu durumda EMO BACKUP ve seti sana lazımdır.

o seti kullanmıştım hocam ama 80 kullanıcısı olarak daha değişik ve güzel yeni bir set kullanmak istyorum

hangi set ağbi o

sen samsunun neresinde duruyosun ağbi

9/8 likler 4/4 ritimler ve sesler güzelmidir hepsini dinletme şansn varmıdr ağbi

Samsun/ Salıpazarı Youtubede bazı videolar vardır oradan dinleyebilirsin Faceboktada Videolar Mevcut

Sayın saz grubu hocam isminiz aklımda değil kusuruma bakmayın hocam burdan indirdiğim kart ve setleri yüklemeyi deniyorum iki akşamdır beceredim şimdi ilk olarak korg.crd diye bi klasör açıp kart dosyalarını 11 veya 12 tane diketi numaralandırıp korg.crd dosyasıyla beraber sıralı atıyorumcard maneger ile erase sayfasından orgu başlatıp card içini siliyorum sonra disk card restora yüklemeye başlıyorum 12345678 9 10 11 buşekilde yüklüyorum 99 a geliyo hata veriyo disketler bozuk desem yeni başka disketlede deniyorum gene olmuyo sişl baştan yapıyorum aynı işlemi

hocam şimdi merak ettiğim konu indirdiğim setlerin için de backup lar falan var kartı seti yüklemeden backuplarımı yükliycem bide şunu yapıyorum yanlışmı bilmiyom cardın kilidini açıyorum ya card menager ile sonrasında karta yükleme yapmadan card kilidini kapatıp yüklemeye öle başlıyorum

ya gözünü sevim hocam bi yardımcı olurmusun yarın düğüne çıkcam set yok elinizde sorunsuz bi set varsa veya ben mi yanlış yol izliyorum bi tarif etseniz çok sevinirim bilecik eskişehir yöresine hitap eden bi set lazım elinizde var ise paylaşırsanız sevinirim