• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kurmayı amaçladığım sistemde Görüşlerinizi bekliyorum

Cevap: Kurmayı amaçladığım sistemde Görüşlerinizi bekliyorum

Benim.kullanmak.isteğim sistem şuanda
Ev nin elx 215 pasif kule kabinleri (2adet)
Ev nin zlx-115p aktif 2yollu kabinleri 2 adet ama biri aktif diğeri pasif napicaz şimdi :)

2 tane aktif rcf kolon bitane rcf subbbass aktif bide allen heat zed12 fx oldumu dack mikser tadından yenmez

Benim.kullanmak.isteğim sistem şuanda
Ev nin elx 215 pasif kule kabinleri (2adet)
Ev nin zlx-115p aktif 2yollu kabinleri 2 adet ama biri aktif diğeri pasif napicaz şimdi :)

şimdi kardeşim
aktif hoparlörle pasif hoparlörü bir arada kullanman için kullanacağın powermixerin deck mixleme olması lazım ki bu senin tesisatına çooooook ciddi anlamda bi zarar verir zaten Türk zekasının ürünüdür. :)

illaki dynacort alcam diyosan al kardeşim
dynacort ve electrovoice markalarını zaten bosch satın aldı ve artık hepsi çinde üretiliyor
iki marka birbirini destekler
bu arada demişsin ya Servo ve E.V. sesini beğendim diye emin ol RCF, JBL,DB tec., HK gibi markaların sesini daha çok beğenirsin.

işin özü ya pasif tesisat kuracaksın ki!!!! ben tavsiye etmiyorum
yada aktif sistem kuracaksın gözün arkada kalmıcak

birde şöyle bi durum var
pasif sistemde power mixerin çıkışından sağ ve sol olarak çıkış yaptıktan sonra seri olarak diğer hoparlörleri bağlayacaksan OHM değeri düşer yani güçlü ses elde etmiş olmaz sadece çıkış gücünü bölerek dağıtmış olursun aktif sistemde ise her hoparlör kendi içindeki amplifikatörle beslendiği için daha güçlü, temiz ve bi o kadar tatlı ses alırsın

sen bana bütçeyi söyle ben sana yardımcı olurum kardeşim

2 adet kutusunda aktif electrovoice elx115p var ihtiyaci olan varsa verebilirim

3x kullanıyorsan bence tonları sert korg a daynacord dan sasma derim kullanan bilir bence

musyshen size bişey sorucam izninizle tesisat hakkında pek bir bilgim yok markadanda anlamam düğün salonu için tavanda 4 adet hopörlör var yamaha nın mıxseri alttada power var.Bendede pa800 var ama ritimleri kendi üzerinde gayet güzelken salonda iğrenç.ne tavsiye ederisiniz.hopörler 4 adet aldırmaya çalışacam patrona.Bizdekiler sanırım pasif.Ve bir süre sonrada şişiyorlar ses berbat hale geliyor.??

musyshen size bişey sorucam izninizle tesisat hakkında pek bir bilgim yok markadanda anlamam düğün salonu için tavanda 4 adet hopörlör var yamaha nın mıxseri alttada power var.Bendede pa800 var ama ritimleri kendi üzerinde gayet güzelken salonda iğrenç.ne tavsiye ederisiniz.hopörler 4 adet aldırmaya çalışacam patrona.Bizdekiler sanırım pasif.Ve bir süre sonrada şişiyorlar ses berbat hale geliyor.??

merhaba kardeşim özelden yazdım.. :)

gelmedi özelden ama olsun ilgilenmekte yeter ..

BOLDOR kardeş bu mushhen anlamıyo işten heralde sen halı kaplı kabin kullan bence kapalı alanda en iyisi odur birde komple hoparlör kullan toplama kabin olmasın daha iii ses alırsın

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri