• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lesli ye benziyormu arkadaşlar

ketron55

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketronxd9-ketronx1
slm arkadaşlar değişik bir şey deniyorum lesli efekti var gibi duruyormu yorum yaparsanız sevinirim

Ekli dosyalar

• Recording 1.mp3
    1.7 MB · Görülen: 321
Cevap: lesli ye benziyormu arkadaşlar

lesliye benziyor ama elektrobağlama sesi elektrobağlamaya benzemiyor bence. ketron kullanırken elektro seslerini hiç sevmiyordum

e kardeş bendede 800 olsa bende sevmem

Ketrondaki elektro sesleri sazlar bağlamalar başka hangi orgta var aceba. Pa80 aldım aldığım güne lanet olsun. Elektro sesi vak vak ötecek diye gitar sesinden elektro yapılmış. İlk fırsatta tekrar dönüş yapacam ketrona. Birazcıkta olsa bi müzik zevkim vardı bitti resmen.

ben çözümü buldum kardeş lesli bağladım süper oldu buraya demo koyarım

lesliye benziyor ama elektrobağlama sesi elektrobağlamaya benzemiyor bence. ketron kullanırken elektro seslerini hiç sevmiyordum

nası benzemiyor yahu bildiğin elektro sample ı işte, lesli de gayet güzel olmuş kardeşim sen aldırma

sevgili üstat yeğenlerim böyle güzel elektro sesi korg pa 500 tr varmı acaba ketronun bayağı iyi 500trde nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz.

yanlış bilmiyorsam pa500 e ses atılmıyor. üstünde olanlarla idare edeceksiniz.