• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen biraz yardım

UnLuCKy

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg İs 50
Öncelikle hayırlı forumlar diliyorum.Klavye alıcağım bugun ancak bir kaç klavye arasında kaldım .Korg is 40,is 50 ve roland exr 40-46 or.Genel olarak fiyatları aynı bunlardan hangisini almalıyım.Evde kullanmak amacıyla alınıcaktır sahne görmiycektir.Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Lütfen biraz yardım

a300tr v2 tavsiye ediyorum.saygılar....

a300tr v2 tavsiye ediyorum.saygılar....

yamaha a300 tr v2 yi sıfır olrak temin edebilirsin. içindeki ritimler
ve sesler iyi , bir midi usb kablosu alıp ritim yükleyebilirsin yamaha a1000 in ritimlerini kaldırıyor. Fiyatıda uygun bence ev'de müzik için daha iyisi can sağlığı derim. :)

Akor ve cankut _95 ilginiz için teşekkür ederim ancak kullandım benim için çok çok amatör ve yetersiz.Benim sormak istediğim ilk yazımdada oldugu gibi oradaki 4 klavye arasından hangisi.Yanlıs anlaşılmasın Yamaha a300 tr yi kötülemek babında söylemiyorum ancak yamaha a1000 ve pa 80 kullanan birisine gerçekten tatmin edici gelmiycektir onu demek istedim sadece.İyi forumlar diliyorum ve önerileri bekliyorum.

.
Değerli arkadaşım,
Yamaha A1000 ve Korg Pa80 kullandıysanız kulağınız sert ritim ve seslere aşina olmuştur. O sebeple Korg serisinden bir klavye ile devam etmeniz sizin için uygun olacaktır.

.
Değerli arkadaşım,
Yamaha A1000 ve Korg Pa80 kullandıysanız kulağınız sert ritim ve seslere aşina olmuştur. O sebeple Korg serisinden bir klavye ile devam etmeniz sizin için uygun olacaktır.

Güzel bir öneriydi teşekkür ederim :)Ancak korgun o fiyat civarında yani İs serisinden hangisini tavsiye edersiniz.İs 40 ve is 50 buldum ancak tam kararımı vermedim inşallah bu akşam verip yarın alıcam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bana kalırsa,düşündüklerinin arasında en ii si exr 46,gene bana kalırsa bunu alacağına roland gw8 al...saygılar

roland exr46 al derim kardeşim başka bişey demem içlerinde en güzeli roland exr46

roland exr46 türk sesler ve rtmler bulunan bir orgtur,,elk.bağlama bağlama divan bağlama keman kemane kemençe tulum ney zurnalar vs. bulunan bi orgtur,kısaca sampler bi org,diğerlerinde yapmacık sesler var,yapmacık eletroya v.s benzetilmeye çalışılmış sesler var,,exr46 orjinal sampler sesler var,nevale sıkıntısı yok rtm sıkıntısı yok,,çıkışlarıda oldukça güçlü bi cihaz,,hafızası 110 veya daha fazla rtm alıyo,,20 adet midi alıyo,200 user proğramı var,,yinede karar sizin,,polifoniside yüksek 64 polifoni,,pa 80 de 64 polifoni,,demek istediğim sesler cılız değil güçlü,,