• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen yardım Lütfen PA 80

• Konbuyu başlatan kall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

kall

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
DEĞERLİ DOSTLAR pa 80 de set değiştrmek istedim ortalığı bayabi karştırdım neolur bilgili dostların yardımına ihtyacım var çok acil orga komle format attım nevar ne yoksa gitti herşey fabrika ritmleri fabrka sesleri flaş kart org tamamen bomboş yenıden backup mu yüklicem nasıl yklicem beynim durdu fabrka rtmleri geri getire bilirsem flaşı takmadan pa 55 yada pa 60 seti yükleyebilirmiym nasıl yardımınıza ihtiyacım var ALLAH RIZASI İÇİN SAYGILARIMLA :confused:

Cevap: Lütfen yardım Lütfen PA 80

Öncelikle geçmiş olsun. Aşağıda ki linkten dilediğin her türlü bilgiye soru cevap şeklinde ulaşıp uygulayabilirsin, başaramadığın zaman gene yaz yardımcı oluruz kolay gelsin Saygılarımla,
FULL FORMAT İŞLEMİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

sayın sazgrubu öncelikle teşekkürederim kartı doldurtum disketle birlikte şuan elimde ama disketten seti yükleyemiyorum ingilizce olark birşey yazıyor kartı takıyrum org kartıda görmüyor yeniden orgu formatlayıp restora data ları yüklyp deniyrm yine set ve kart yüklenmyor dskten başka set atıyrum oluyor bana gelen kart ve disket yüklenmiyor neden acaba çaresizm lütfen yardım ediniz kartın disketini görüyorum ama yklenmiyor load bölmünde fd crd ediyorum kartı org görmüyor orga ilk etapta komle format atmıştım os 3/6 veryas kuruyorum resdata yükliyorm yeni gelen kart ve diskteki seti org görmüyor lütfen sayın hocam yardım ediniz sonsuz saygılarımı sunarım teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

set degıstırırken yapılan yanlıs bı olay karsısındamı oldu ?
neden sonra meydana gekdıgını bılıyormusunuz ?
inşaallah kısa zamanda çözülür ...