• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Lütfen yardım

maxaltix

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhabalar , adana yöresine ait , dikmen1 ve dikmen2 isimli set varmış,bununla ilgili bilgisi olan veya paylaşabilecek olan varsa yardımcı olabilir mi? ben araştırdım fakat bulamadım... Adana için cino set iyi dediler yükledim ama bir tat alamadım.. Bu yöredeki dostlarımız hangi seti kullanıyor acaba ? set paylaşımı yapabilirmiyiz lütfen..

Cevap: Lütfen yardım

elinde olan arkadaşlaar var sa eklicektir

bekliyorum lütfen... Yardımcı olacak olan herkese şimdiden teşekkürler..

hani kimseden yorum yok mu acaba ?

hocam bence seti meti boşverin,siz tarzınızı yazın,nasıl bi set istiyorsunuz setten beklentiniz nedir,setinizde ve size lazım olacak ritimler sesler nasıl olmalı bu şekilde tarzınızı yazarsanız ona göre arkadaşlarımız size set önerirler,sizinde işiniz kolaylaşır,dikmen seti bulduğunuzda beğeneceğinize eminmisiniz,ya beğenmezseniz,
en iyisi size en çok lazım olan ritimler sesler hakkında bilgi verirseniz istediğinize daha çabuk ulaşmış olursunuz,

hocam bence seti meti boşverin,siz tarzınızı yazın,nasıl bi set istiyorsunuz setten beklentiniz nedir,setinizde ve size lazım olacak ritimler sesler nasıl olmalı bu şekilde tarzınızı yazarsanız ona göre arkadaşlarımız size set önerirler,sizinde işiniz kolaylaşır,dikmen seti bulduğunuzda beğeneceğinize eminmisiniz,ya beğenmezseniz,
en iyisi size en çok lazım olan ritimler sesler hakkında bilgi verirseniz istediğinize daha çabuk ulaşmış olursunuz,

peki söyleyeyim hemen , cihazımızla ( pa80 ) her türlü müzik yapabilelim istiyorum. Geniş bir yapıya sahip olsun. Gerek eğlence gereksede vahde/slow tarzlarında her türlü cevap verebilsin istiyorum.

peki söyleyeyim hemen , cihazımızla ( pa80 ) her türlü müzik yapabilelim istiyorum. Geniş bir yapıya sahip olsun. Gerek eğlence gereksede vahde/slow tarzlarında her türlü cevap verebilsin istiyorum.

bende sana o zaman seçenekleri söylüyorum :)
1,ömer kart
2,ugo kart
3,ilko levo kart
4,cevo kart,
4,türker kart
bu kartların hangisini istersen onu yükle her türlü müziğin kralını yaparsın,
sana birde önerim,

iş sadece kartla bitmiyo sette çok önemli,
misal cevo kartın bakuplarını yükledin diyelim,cevo kartın sağlam setinide bulman çok önemli,
ben en çok ugo kart ömer kart ı beğeniyorum,ilko levoda güzel,

diğerleride güzel emek var hepsinde ama tarzıma hitab eden beğendiklerim ugo kart ve ömer kart,

bende sana o zaman seçenekleri söylüyorum :)
1,ömer kart
2,ugo kart
3,ilko levo kart
4,cevo kart,
4,türker kart
bu kartların hangisini istersen onu yükle her türlü müziğin kralını yaparsın,
sana birde önerim,

iş sadece kartla bitmiyo sette çok önemli,
misal cevo kartın bakuplarını yükledin diyelim,cevo kartın sağlam setinide bulman çok önemli,
ben en çok ugo kart ömer kart ı beğeniyorum,ilko levoda güzel,

diğerleride güzel emek var hepsinde ama tarzıma hitab eden beğendiklerim ugo kart ve ömer kart,

evet set çok önemli..buna katılıyorum.Biliyorum şöyle ki :) kaç gündür denemedigim kart ve seti kalmadı diyebilirim... ya bendeki set'ler eski,yada benim kulakta bir problem var :) çözemedim orayı... cevo kart,ilko levo kart,ugo kart,türker kartı yükleyip bendeki setleri denedim hiç bana hitap etmedi,ne yöremize nede çalabilecegimiz parçalara :confused:
ömer kart ve seti elimde malesef yok,olsaydı onada bakardım :) durum bu şekilde efendim..

kardeşim bu arada bazı insanların lafına bakma öyle bi konuşurlarki öyle bi laf söylerlerki insanın orgu kırası gelir,org çalmaktan soğur,kimsenin lafına bakma elindeki org şuan piyasada bulunan 2012 model orgların çoğu bu orgun tadını veremiyo hala,
sen sadece sabırla araştırarak sağlam ve kaliteli set bulmaya çalış,pa80 kullanan arkadaşlardan rica et,sana mutlaka yardımcı olacaklarına inanıyorum,çünkü bizler burada hepbiriz,birbirimize destek veriyoruz,paylaşımcı yardımsever arkadaşlarımız çoktur burada,inşallah en kısa zamanda biri çıkıp sizin set sıkıntınızı gidermek için yardımcı olacaktır,

kardeşim bu arada bazı insanların lafına bakma öyle bi konuşurlarki öyle bi laf söylerlerki insanın orgu kırası gelir,org çalmaktan soğur,kimsenin lafına bakma elindeki org şuan piyasada bulunan 2012 model orgların çoğu bu orgun tadını veremiyo hala,
sen sadece sabırla araştırarak sağlam ve kaliteli set bulmaya çalış,pa80 kullanan arkadaşlardan rica et,sana mutlaka yardımcı olacaklarına inanıyorum,çünkü bizler burada hepbiriz,birbirimize destek veriyoruz,paylaşımcı yardımsever arkadaşlarımız çoktur burada,inşallah en kısa zamanda biri çıkıp sizin set sıkıntınızı gidermek için yardımcı olacaktır,

hocam pa80dede roman ritimlerinde sıkıntı var nasıl diyim yani güncel roman parçaları için doğru düzgün roman ritimi bulunmuyor.