• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

lütfen yardım

• Konbuyu başlatan byisa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

byisa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar pa80 os3.06 yükledim org açılırken korg pa80 professıone arranger sayfasına kadar gelip orfa kalıyor

Cevap: lütfen yardım

restore disketlerini yüklemen gerek....6 adet disket ,idi sanırım..kolay gelsinn..

abi bunun için orgun tamamen açılması gerekmiyormu bu tsmamen açılmıyor

Arızalı gözüken alet versiyon disketini yükleme anında fade int/aut tuşuna 8 - 10 kez bastığında çıkan alttaki mesaja tıkladığında makine kendisini resetler ve normal bir şekilde yükleme başarılı olur org kendine gelir fabrika ayarlarına dönmesi için de diğer 5 restore data disketini yüklemen gerek. Kolay gelsin. Saygılarımla,

öncelikle yardımlarınız için tşkler diyorum ve sorunu biraz daha açmak istiyorum. Orga set yüklerken orgum tamamen dondu hiç bir işlem yapamaz hale geldim kapatıp tekrar açmak zorunda kaldım. Org korg pa 80 profosyone arrange yazısına kadar açıldı ve onda sonra gene dondu hiçbir panel tuşu vs çalışmadı.Sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda os diskini yüklerdim sonra restore data yükledim sonra kartıma ait seti yükledim ve org normal şekilde çalıştı bu arada orgu hiç kapatmadım. Org u tekrar kapatıp açtığımda ise gene en başa döndüm korg pa 80 profosyonel arrange yazısına kadar açıldı ve dondu sizce sorun ne olabilir

Aşağıdaki linke tıkla yapman gereken her şey burada açık seçik yazılmıştır aynen uygula. geçmiş olsun. Saygılarımla,