• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Maksimum 1500TL Korg veya Ketron Klavye Tavsiye?

• Konbuyu başlatan caxaza
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 3K

caxaza

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhaba yakın zamanda klavye almayı düşünüyorum maksimum 1500 TL verebileceğim korg pa 55 tr dışında,düğünlerde kullanabileceğim,ritim ve ses yönünden çeşitli bir klavye tavsiye ederseniz sevinirim.Ayrıca Korg pa 80 de piyasadaki kartları ücretsiz olarak yükleyebilirmuyuz yoksa satın almak zorun da mıyız??Karşılaştırmalı bir biçimde tavsiyelerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim.

Cevap: Maksimum 1500TL Korg veya Ketron Klavye Tavsiye?

1500 e pa80 alabilirsin bu fiyata en iyisi

1500 e pa80 alabilirsin bu fiyata en iyisi

Peki piyasadaki kartların ritim ve seslerini ücretsiz olarak yükleyebiliyormuyuz yani kırılabiliyor mu yoksa satın mı almak durumundayız.Önceden g600 kullanıyordum pek bilgim yok.

korgdan sasma en iyisi pa80 ,al pisman olmasin ,ritimler ve sesler harika ama yineden sen bilirsin bende bilmiyodum ne alacagima burdan yardim ettiler pa80 aldim allaha sukur memnunun zafer ve bir cok kisiye tesekur ederim

pa55 düşünmüyorsun galiba

Pa60 pa500tr 250tl daha ekle pa80 olabilir

sana pa80 oneririm sesleri harika ritimler dersen harikulade daha ne istersin pa80 ile dugunlere cikarsin turku bar"a bile cikarsin
sana tavsiyem pa80

1500e pa80 bulamazsın bulursanda ekmek yedirmez söyleyeyim. o paraya hiç düşünme or700v2 al buaralar fiyatları düştü. ritimlride sesleride çok güzel bir alet. yada en az 2000tlye pa80 al. kart setleri heryerde var parasız. hatta sitede bile var.

PA-80istersen bende var 16 MB kartını ve Harddi,skini istemezsen 8 MB Arabic kartıyla birlikte sana en son 2000 TL ye bırakırım. Sitemizde satış ilanım var. Kolay gelsin Saygılarımla,