• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

manisa salihli çevresinde iş arıyorum

piyanist477

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x
manisaya yerleşeceğimden manisa salihli çevresinde iş arıyorum.müzikhol ve ya orkestra.tarz olarak her türlü tarz mevcuttur...arabesk, thm, tsm, pop, düğün repertuarı olarak bulgar, yugoslav, kürtçe, türkçe, azeri vs vs her türlü repertuar mevcuttur.hem okuyup hem çalıyorum.manisada ikamet eden, bilgisi olan varsa sevinirim.

0554 975 49 27

Cevap: manisa salihli çevresinde iş arıyorum

manısada salıhlıde salıhlı nıght clup var orda piyanıst ıbrahım var ona gıt o sana yardımcı olur kardesım zaten salıhlıde oyle lux gece kulubu 1 tane var

manısada salıhlıde salıhlı nıght clup var orda piyanıst ıbrahım var ona gıt o sana yardımcı olur kardesım zaten salıhlıde oyle lux gece kulubu 1 tane var

çok sağol abi.dün salihlideydim mekanlar çok dandik ya.özel bi sebepten dolayı oraya yerleşmem gerekiyo.yoksa izmirde işim var.en kısa zamanda gitcem ibrahim abinin yanına.kim gönderdi diyeyim?

izmirden kemençeci ihsanı piyanıstı emre gonderdı 1 hafta once gece yanına gelmısler dee o tanır laz emre de ona ibo daha once brodway gece klubunde caıyodu sonra karsıyakada lunapark muzıkholdeydı sen oyle soyle

izmirden kemençeci ihsanı piyanıstı emre gonderdı 1 hafta once gece yanına gelmısler dee o tanır laz emre de ona ibo daha once brodway gece klubunde caıyodu sonra karsıyakada lunapark muzıkholdeydı sen oyle soyle

emre abi ben kadir.tanıdın mı.gedizde düğün salonunda çalışıyorum.i3 alırken karşılaşmıştık.

eyvallah noldu ne işin var oralarda

eyvallah noldu ne işin var oralarda

oraya yerleşmeye karar verdim abi.hayatıma orda devam etmek istiyorum.nişanlım da orda okul okuyo gözüm arkada kalıyo.olmuyo yani burda.burdaki işimi bırakıp oraya gitcem yani anlıcağın.

noldu bızım pa 500 tr yalan oldu demııı

valla bende 2 hafta içinde sıfır alıcam bı tane pa 500 tr v2 plus var bende bılıyosun