• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

manisa salihli çevresinde iş arıyorum

Cevap: manisa salihli çevresinde iş arıyorum

valla bende 2 hafta içinde sıfır alıcam bı tane pa 500 tr v2 plus var bende bılıyosun

neden satıyosun ki abi memnun değilmisin? ben de v2plus almayı düşünüyom bende

satalım sana benım aletı kadırcım yapancıya gıtmesın memnunlukla alaksı yok cok memnunum ama degısıklık olssun ıstıyorum o yuzden satıyorum sana bır kıyak yaparım fıyatta

satalım sana benım aletı kadırcım yapancıya gıtmesın memnunlukla alaksı yok cok memnunum ama degısıklık olssun ıstıyorum o yuzden satıyorum sana bır kıyak yaparım fıyatta

benimkini satayım alayım o zaman.1.800 istiyom benim cihaza.ilanı veriyom yarın.satar satmaz alayım abi seninkini.

olur benım aletı gordun daha once tertemız gıcır gıcır bılıyosun 2300 istiyom ama sana en son 2150 ye olur alet cok temız kadırcım bırde gecenleerde bırı sattı alet hasat olmus dokulmus hertarafı cızık 1900 e verdı arkadas aletı

bu alet tam senlık dogu dugunlerı ıcın oldukca ıyı bı alet bılıyosun ben karadenız calıyorum sana cok faydas olur bence

ver hemen sıteye korg tr ye ver trakya muziğe 2 gunde gıder alet

ben salihlidenim kardeşim.ibrahimde benim sevdiğim bir kardeşimdir.daha önce şimdi çalıştığı yerde ben çalışıyodum.kardeşim tesisatın flan varmı?klavyen ne?bunları yaz bana sana yardımcı olurum