• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

maşallah

CEVAT ÖZMEN

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
==== (MÜZİSYEN)====
sitemize giren sayıları görünce gurur duyuyorum inşallah şımarmayız. mesela isimde vereyim korg tr nin geldiği nokta artık belli .herkez genel kurmay başkanı.albay.yarbay :):)fazla konu yazmak her konuya cevap verme ahgam kesme vallaha ayıp . konu sayısı felan meselesi değil cidi bildiğin konuları paylaşıp ve birilerine faydalı olabiliyormuyuz. faydalı olmanın zevkinin bilincinde miyiz nerdende esti yazdım işte affedin herkezi seviyorum.

Cevap: maşallah

dusunceni yazmak en guzel seydir usdat burda herkes marasal heheeh kimse er degil sade ben erim oda okumam yazmam olmadigindan ilker serkan yasar zafer fatih murat sen gayserilisin sen ancak er olursun dediler emeklilikde yatti olece er olarak devam heheeh

dusunceni yazmak en guzel seydir usdat burda herkes marasal heheeh kimse er degil sade ben erim oda okumam yazmam olmadigindan ilker serkan yasar zafer fatih murat sen gayserilisin sen ancak er olursun dediler emeklilikde yatti olece er olarak devam heheeh

estagfurullah burhan abey sen bizim gonlumuzun marasalisin.
cevat ozmen hocam sizin ne demek istediginizi pek anlamasamda anladigim kadariyla I LOVE YOU TRAKYA MUZIK diyorum.

sen gönüllerin padişahısın abi :).üstü açık bmv kullanma birdahaki hasta olmayasın :)

hehe sagolun ya yav yasar nerden bildin usdu acik kullandigimi sir gibi saklamisdim heheeh kullanmak nerde araba calismiyorki tranvayla gidiyom carsiya bmw calisirmi su havada pasa cocugu heheh