• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Matrıx zurna ve süprız set korg pa 600 ıcın!!!!!

• Konbuyu başlatan can25
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 85
  • Görülen : 20K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Matrıx zurna ve süprız set korg pa 600 ıcın!!!!!

çok sağol kardeş bu güzel paylaşımın için

Allahın sevgili kuluymuşum,geçen yıl bu siteden birisinden şu an siteyede girmiyor tam bir dolandırıcı yani neyse ondan bir power almıştım adı power ama içinde bişey bırakmamışlar 450 tl param gitmişti power yerine demir göndermiş aşağılık mahlukat paramı gönder desemde telefon açsamda duvar yani o para gitii neyse bu usb yide 100 euro para verip alacaktım o seviyeye gelmiştim yani millet o kadar çok övdü ki sizde biliyorsunuzdur ama bazı kıllandığım şeyler olduğu için beklemede kaldım iyiki de kalmışım bu para verip alınmaz be arkadaş içinde güzel 3*5 şey var gerisi yalan....

önemlimi be arkadaşım. bizde o dediğin 3-5 güzel şeyi alır kendi setimize ekleriz olur biter. ben şu an tamda böyle bir derleme yapıyorum. şöyle sağlam ritimleri drum setleri perkisyonları sampleleri topluyorum. göktuğdan ordan burdan ne varsa bilgisayarda topluyorum. bunların 600 ün okuduğu ne varsa eledim hepsini bir araya. bakacam burdanda zurna murna ritim olarak ne varsa seçecem. aynen burdan sunacam. zaman az ayırabiliyorum ama biter bitmez sunarım. altın mı canım. fav1: vahde fav:2 2/4 fav:3 çiftetel-ankara fav:4 oryantal fav:5 halaylar fav:6 romanlar fav:7 7/8 .......... böyle sıralıyorum. hemen yükleyecen işine bakacan. bence yani. :) dayanışma dostluk kazansın. saygılar. ama şunu belirtiyim gerçekten piyasadaki sağlam olanları seçiyorum. 600'e has olacak bu set. herşeyiyle süper.

şunu belirteyim burdan paylaşım yapan tüm emeği geçen arkadaşlara teşekür ediyorum

kardesim bunun pa2X icin olaninida yuklermisin cok tesekkurler

önemlimi be arkadaşım. bizde o dediğin 3-5 güzel şeyi alır kendi setimize ekleriz olur biter. ben şu an tamda böyle bir derleme yapıyorum. şöyle sağlam ritimleri drum setleri perkisyonları sampleleri topluyorum. göktuğdan ordan burdan ne varsa bilgisayarda topluyorum. bunların 600 ün okuduğu ne varsa eledim hepsini bir araya. bakacam burdanda zurna murna ritim olarak ne varsa seçecem. aynen burdan sunacam. zaman az ayırabiliyorum ama biter bitmez sunarım. altın mı canım. fav1: vahde fav:2 2/4 fav:3 çiftetel-ankara fav:4 oryantal fav:5 halaylar fav:6 romanlar fav:7 7/8 .......... böyle sıralıyorum. hemen yükleyecen işine bakacan. bence yani. :) dayanışma dostluk kazansın. saygılar. ama şunu belirtiyim gerçekten piyasadaki sağlam olanları seçiyorum. 600'e has olacak bu set. herşeyiyle süper.

valla çok makbule geçer be dostum,ben Uk set kullanıyorum kendi çapımda sesleri düzenledim 3-5 ses attım üzerindeki işe yaramayn sesleri sound bölümünden sildim ama ramda yine yer açılmamış hayret ya ben beceremedim eğer lazımsa hemen uplad ederim yarın öğleden sonra bende sıralama yaptım hatta favorilerin adını değiştirdim baya güzel oldu favori 1 e slow 2 ye vahde 3 roman vs vs gibi adlandırdım dediğim gibi bu set lazımsa upload edetim sorun değil arkadaşım,saygılar...;)

Bekliyoruz arkadaslar korg pa 600ü ayaga kaldirma zamani

GÜNCELL KALSIN 100 euroluk set sonuçta

selam arkadaslar ben aranizda yeniyim, adamlar kilitli set diye piyasaya kilitsiz seti satmislar resmen kisacasi piyasadan ne koparsak kardir hesabina yatmislar, icindeki birkac sey haric zaten hep piyasadan cogu parayla satilan setlerin kiriklarindan olusturulmus, bu kisiler yanlis animsamiyorsam zamaninda gm set diye bir set cikarmislardi hatirlarsaniz oda emo usb nin kirik seti oldugu cikmisti ondan sonra piyasadan kayboldular simdi tekrar ortaliktalar, arkadasimda satin almisti onda 2x icin olani var kendisinden isterim verirse burda paylasirim sonucta ondakide acik set

güncellll tutalım beyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...