• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Matrıx zurna ve süprız set korg pa 600 ıcın!!!!!

• Konbuyu başlatan can25
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 85
  • Görülen : 20K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Matrıx zurna ve süprız set korg pa 600 ıcın!!!!!

Arkadaslar su matrix zurnayi birisi export kmp yapip sadece kmp sini burda paylasabilirmi ?? tesekkurler ...

Kmp icinde arkadas hersey icinde matrix zurnanin klasöründe hersey mevcut saten iki dosyavar birisi set dosyasi digeri matrix zurna

selam arkadaslar ben aranizda yeniyim, adamlar kilitli set diye piyasaya kilitsiz seti satmislar resmen kisacasi piyasadan ne koparsak kardir hesabina yatmislar, icindeki birkac sey haric zaten hep piyasadan cogu parayla satilan setlerin kiriklarindan olusturulmus, bu kisiler yanlis animsamiyorsam zamaninda gm set diye bir set cikarmislardi hatirlarsaniz oda emo usb nin kirik seti oldugu cikmisti ondan sonra piyasadan kayboldular simdi tekrar ortaliktalar, arkadasimda satin almisti onda 2x icin olani var kendisinden isterim verirse burda paylasirim sonucta ondakide acik set

Evet kardes malesef öyle oldu.....

aynen dediğiniz gibi yaptık.matrix zurnayı yükledik ama sesi gelmiyor ne sound bölümünde nede performansta.pa 600 de.birşeyi yanlış mı yaptık acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

bende pa2x var ve ben yukleme yapamiyorum pcm den almiyor kmp yi onun icin sormustum birisi export kmp yapip veya pa2x versiyonunu yukleyebilirmi buraya ??? tesekkurler

bendede gelmedi şu neo zurna :D uğraşmadımda ,setin içinde hoşuma giden bi dx7 zurna oldu gerisi yalan be usta...

setde pop ritimler dışında çok kötü kayda değer birşey yok maalesef benim fikrim tabiki bu paylaşım için teşekkürler

setde pop ritimler dışında çok kötü kayda değer birşey yok maalesef benim fikrim tabiki bu paylaşım için teşekkürler

bizde bu tarz yorumları bekliyoruz zaten bu set 100 euroya satılıyor şuan ve herkez alıyor :)

cok tesekürler dostum

matrix zurnayı kmp olarak paylaşabilir mi acaba bir arkadaş ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...