• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mavilim Backup+set

ben pa 80ne 11 disket ile backup yüklemistim olmustu. simdi yeni backup yüklemek icin yine ayni disketlerle yüklemek istiyordum ve birinci disketi kabul etti. ikinci disketi isteyince, ikinciyi taktim ama kabul etmedi directory not found press exit diye yazi geldi. ne kadar backup varsa denedim, ama her ikinci diskette bu yazi geliyor. ne yanlis yapiyorum anlamiyorum. lütfen yardim edin

ben pa 80ne 11 disket ile backup yüklemistim olmustu. simdi yeni backup yüklemek icin yine ayni disketlerle yüklemek istiyordum ve birinci disketi kabul etti. ikinci disketi isteyince, ikinciyi taktim ama kabul etmedi directory not found press exit diye yazi geldi. ne kadar backup varsa denedim, ama her ikinci diskette bu yazi geliyor. ne yanlis yapiyorum anlamiyorum. lütfen yardim edin

disketler çok cabuk bozulabiliyor büyük ihtimalle disketteki veri zarar görmüş.

teşekkürlerrr....

Cevap: Mavilim Backup+set

tesekürler

mavilim seti tamamladımı arkadaşlar eksik ritimler vardı tamamlanmış halimi acaba bilgi verirseniz sevinirim saygılar

piyasadaki set eksik bildiğim kadarıyla..eğer verirse mavilim muratın mailinden isteyin bence en sağlıklı öyle bulabilirsiniz.

Merhaba Arkadaslar,
benim pa80 de seslerin cogu cikmiyor, bu setdede aynen öyle oldu, mesela zurna sesleri, acaba aletden mi kaynaklaniyor,bu konuda bilginiz var mi?
saygilar.