• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Maziden 2013 piyanist genco ile düğünlere başladık..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 295

AdmiN

Timur ilhan
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
eskibaba.blogspot.com
Enst.
Trakya Müzik
2013_1.jpeg

2013_2.jpeg

Ah anılar ah.. 10 yıl oldu.. bende hasar var napalım kader..
Piyanist genco karar verdik.. video da hazırlık çalışmaları.. (Arkadaşım o benim kanko) Tessitatci çetinle giderdi düğünlere.. neyse.. Hastalandım piyanist Genco imdadıma yetişti.. onunla çıktık düğünlere.. ilerliyen günlerde göstericem bir başka konuda.... resimde panelvan ve Araba benim..

Videoda gülümsüyorum napayım hayat devam ediyor ..
izleyin..

Yillar gectikce eski günleri eski ortami arar olduk zor bir dönem gecirmisin Timur usta ama yinede sükür etmelisin yatalak olsan veyada baska birine muhtac olsaydin bence dahada cok kötü olurdu
hayat herzaman heran süprizlerle dolu kimse yarinlari degil geccecek saniyeleri bile bilemez
yinede mutlu olmalisin

Yillar gectikce eski günleri eski ortami arar olduk zor bir dönem gecirmisin Timur usta ama yinede sükür etmelisin yatalak olsan veyada baska birine muhtac olsaydin bence dahada cok kötü olurdu
hayat herzaman heran süprizlerle dolu kimse yarinlari degil geccecek saniyeleri bile bilemez
yinede mutlu olmalisin
Aynen.. kimse bilemez.. saygılar..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri