• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Merabalar.....tyros 3

Tyros Fatih

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
cetinozben.wix.com
Enst.
Yok
SELAM DOSTLAR HYRLI GECELER.... BUGUN ANNELER GUNU TUM KARDESLERIMIN ANNELERININ GUNU KUTLU OLSUN UZUN BI SUREDIR ARANIZDA OLAMADIM BENIM VE BABAMIN RAHATSIZLIGI NEDENI ILE BEN DUZELDIM COK SUKUR AMA BABAM HALA BIRAZ RAHATSIZ ALLAHIM ONADA TUM HASTA OLAN ARKADASLARIMIN YAKINLARINA SIFA NASIP EYLESIN... YAKIN BIZAMAN ICERISINDE INS YAMAHAYA TYRSO 3 ALCAM BI TYROS 3 DEMOSUDA BENDEN DINLEMENIZ ICIN GELSIN SAYGILAR....

Cevap: Merabalar.....tyros 3

Gecmis olsun Acil sifalar Babaniza
Bu demoyu t3 ilemi yaptiniz acaba cunku t3 alicam demissiniz...
Bu ritim hangi sette eger t3 ise
Elinize saglik cok guZel calmissiniz...

cok tsk ederım evet demo tyros3 aıt sevgılı kardesım goktug calmıstı o yıllar tyros 3 u vardı bende demolarla aranızda olucam ıns...

göktuğun t4 ü yarın yola çıkıyor insallah :)....sanada yakışır zaten fatih tyros emin ol... göktuğun kanınada ben girdim seninkinede o girmiş anlaşılan....pişman olmayacaksın...

Moderatör tarafında düzenlendi:

eyv hocam...zaten o bı orgu 1 yıll kullansa şaşarım....ıns kardesımede hyrlı olur t4 u ...

frden slmlar hayirli olsun simiden al usdat tyrosdan pisman olan sanmam cikmaz yeterki kullanmayi bil

frden slmlar hayirli olsun simiden al usdat tyrosdan pisman olan sanmam cikmaz yeterki kullanmayi bil

üstad kullanmayı da iyi biliriz.... ama ben heç memnun kalmadım tyros dan :p yamaha berbat bir alet :p :p :p

faaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh