• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Merdivenden Düştüm :(

RaPoRSuZ

Co Admin
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3X
Arkadaşlar burda felaket kar yagıyor haliylede Uydu canakları karla kaplı oldugu ıcı tv cekmiyor bende bunları silmek için antellerin yanına cıkayım dedim anteller 1 inci kattaydı onların yanına gitmek için dısardan merdiven koymustuk merdivende dısarda oldugu için karka kaplıydı

Herneyse ben bir hata yaptım ve dısarı ayakkabılarımı giyerek cıktım ve tam merdivenden gecerken dengemi kayıp ettim ve sırt ustu beton zemine çarptım allaha sukurler olsun birşeyim olmadı ama siz siz olun boyle merdivendi

ayakkabıyla felan ugraşmayın bu Olay 15:10 da meydana geldi sizinle paylaşmak istedım sadece biraz baş ağrısı oldu ama gecti oda

geçmiş olsun üstad
kendine dikkat et

Geçmiş olsun.

Gokhan'cim gecmis olsun...Aman Allah korumus...Insallah gercekten birseyin yoktur ...kendine dikkat et

Geçmiş olsun ...Edirnede de felaket kış var ya..sormayın.. :D orgun pitchbend i donmuş ilk defa başıma geliyo çok ilginç bi durum :D

Geçmiş olsun abicim. Bu arada pitch bendin donması olayını da ilk defa duyduğumdan şaşırdım :D.

geçmiş olsun aman dikkat bu çanak antenler çok kazalara sebebiyet veriyorlar,tv uğruna ne kollar bacaklar kırıldı,bu karlı yağmurlu havalarda.aman bununla geçmiş olsun.

gecmis olsun bilgiler icin tesekurler.