• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

merhaba beyler

melenkoli

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
evet aranıza yeni katıldım..
en güzel eleştirilerimi sizin için yapacagım
eleştiriye açık kapalı herkezi selamlıyorum
mmmmmuuuuuuhhhhaaaaaa

aramıza hoşgeldiniz ama hep eleştiri mi yapacaksınız:)

hoşgeldinde arkadaşım,öncelikle bir insanın karşısındaki kişiyi eleştirmesi için o konu hakkında uzman olması lazım,öncelikle kendini bi tanıt,ne iş yaparsın,hangi konuda uzmansın,bilgi dağarcığını bi öğrenelim, öleee eleştirmenlik kolay iş değil...saygılar.

naim hocam görüşlerinize katılıyorum,saygılar...

hoşgeldinde arkadaşım,öncelikle bir insanın karşısındaki kişiyi eleştirmesi için o konu hakkında uzman olması lazım,öncelikle kendini bi tanıt,ne iş yaparsın,hangi konuda uzmansın,bilgi dağarcığını bi öğrenelim, öleee eleştirmenlik kolay iş değil...saygılar.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ya kusura bakmayın aranıza katıldım ama parolayı bilmiyorum -)
bana cingoz recai derler -)

hehee hatırlamadınızmı biraz gerilere gidin hani cocukluk günlerimizde hani mahallede beraber top oynardık bi gün niyazi beylerin camını kırıp beraber kacmıstık hey gidi günler heyyy...ppuuuhhhaaaa

yıllar once hislerimle oynadıgınız kenar mahalle piyanisti mamut -)
,,,,,,
neyse kendimden bahsedeyim...

kendi halinde bir gariban piyanist.
60 kilo su , 15 kilo yag ,10 kilo kastan mütesekkil yasayan bir organizmayım .
ben insanoglunun nükleer savas öncesi ürettigi en üstün teknoloji olan yapay bir zekaya sahip ögrenme kabiliyeti de olan bir süper bilgisayarım...siz kimsiniz.
puuuuuuhaaaaaa
mmuhhhaaaaaa

Moderatör tarafında düzenlendi:
eleştirmen, senin zeka seviyenin trakyamuziğe üye olmaya elverişli olmadığını düşündüğüm için. banned...

adrian al bendende o kadar aslında buraya yazmakla bile boşa vaktimizi öldürüyoruz

ne şehittir ne gazi
elleştirmeden gitti bizim niyazi.
mmmmuuuuhhhhhhhaaaaaaaa

ellerine sağlık adrian böle ne üdüğü belirsizlerle paylaşım olmaz... saygılarımla...