• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Merhaba Değerli Abilerim Ablalarım Orga Daha Yeni Başladım Bi 2dk içeri girseniz önem

piyanist_ali_

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Piranha Acoustica S Type
Merhaba Değerli abilerim ben orga daha yeni başladım.bana şöle 2 dk içeri girseniz

Abilerim Ablalarım orga daha yeni başladım burda baktıgım notalar biraz karmaşık,kendimi yormak istemiyorum yavaş yavaş,Bana Göre Kolay Notalarınız Varmı,nota çizgisi üzerinde,yani yeni başlayanlar için nota üzerinde çalışim,öğrenim,elinde öyle notaları olan paylaşşın lütfen ,..her tür olur..Şimdiden Allah Razı Olsun :rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Merhaba Değerli Abilerim Ablalarım Orga Daha Yeni Başladım Bi 2dk içeri girsen

sabit konularda 101 parçanın notası siteye yüklemiştim.onlardan faydalanabilirsin piyanist_ali_ ..kolay gelsin iyi çalışmalar.

Cevap: Merhaba Değerli Abilerim Ablalarım Orga Daha Yeni Başladım Bi 2dk içeri girsen

teşekkürler ferdesu tamam onlara bakarım allah razı olsun ;)

abilerim yokmu kimse yaa allah rızası için kolay notalar yokmu nota çizgisinde daha yeni başladım onlarla biraz çalırsam burdaki notalarıda çözerim lütfen abilerim yokmu kise...:(

ali kardeşim müzik dersleri bölümüne bakmanı öneririm.

tamam teşekkürler..