• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

merhabalar önemli arkadaşlar

pianist1738

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
arkadaşlar ben e70 klavyemi yanlışlıkla sıfırladım klavye bazeen açtıım zaman Japonca yazılar gösteriyo seslerim ondan sonra fabrika ayarlarım bozuldu fabrika ayarlarına orjınal seslsere yüklenmiş demolarımı tekrar nasıl geri yükleyebilirim.

teşekkürler..

Cevap: merhabalar önemli arkadaşlar

Yükleyemezsin kardeşim hiç uğraşma.Ram,rom test yapmışsın.Aynı şeyi yıllar önce ben yapmıştım,Bu aleti çok iyi kullanan birini bulman ve tamamne yeniden sesleri ritimleri yeniden yazdırman lazım tek tek.Astarı yüzünü geçer yani anlayacağın.600 tl ye temiz g600 bulabilirsin fırsatını bulmuşken aleti değiştirmeni tavsiye ederim.

orgu kapa write tuşuna basili tutarak ac bekle komple alet resetleyip tekrardan yeniden yazilacak alet rom test yaptiğin icin bu olay gelmiş orgunun başina.... yazmayi bilmiyorsan yakın cevredeki piyanist arkadaşlarından yardım al... buradan anlatilcak iş diyil...

orgu kapa write tuşuna basili tutarak ac bekle komple alet resetleyip tekrardan yeniden yazilacak alet rom test yaptiğin icin bu olay gelmiş orgunun başina.... yazmayi bilmiyorsan yakın cevredeki piyanist arkadaşlarından yardım al... buradan anlatilcak iş diyil...
umit arkadaşın dediği gibi orgu bi write yap sen...