• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

merhabalar...

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
merhaba arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim ve yönetim kadrosu...:)

uzun zamandır siteye giriş yapamıyorum.

Bir kara bulut efsanesi, aksilik ve problemlerden dolayı...

Maddi, manevi ve psikolojik problemler yaşıyorum.

Bu süre içerisinde evim, mahallem, işim mesleğim her şeyim değişti.

Zaten bu süre içerisinde Yamaha 'da yolları ayırmış sanırım bizimle... sağlık olsun :)

2 gün öncesinde de gece sokakta saldırıya uğrayıp, kardeşimin gözünü kaybettik.

Her şeyde vardır bir hayır/ hayırlısı olsun inşallah...

Bir fırsatını buldum, bilgilendireyim dedim.

inşallah kısa zamanda aranıza katılmak ümidiyle...

kalın sağlıcakla...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: merhabalar...

Geçmiş olsun abicim.. Umarım herşey güzel olur hayatında..

Geçmiş olsun, herşey yolunu alır, önemli olan sabır etmek ve bu kötü dönemin üstesinden gelmek. Kardeşinede geçmiş olsun, seni bizler biliyor ve seviyoruz. umarım herşey gönlünce olur....

Haberinizi almak güzel hiç olmazsa, ama çok büyük geçmiş olsun.. allah yardımcınız olsun..

sevgili salim allah yar ve yardımcın olsun herşeyde bi hayır vardır neticede imtağan dünyasında yaşıyoruz her sabah uyandığımızda ne oldum deil ne olacak sonum demeli insan bizler seninle oturup sohbet eden yani şahsen görüşen insanlar değiliz ama sendeki duyguyu yamaha için yaptıklarını yakından takip ediyoruz ben her zaman derim yaptıklarınızla ekmek yiyoruz bu ağır bi yük tanımadığın insanlarla duygu bağı yaptıklarının beğenilerek kullanılması elbette güzel olmalı başına gelenlere gerçekten canı yürekten üzüldüm kardeşinede çok üzüldüm inşallah yaradan hakkınızda hayırlı olan ne ise onu nasip etsin dualarımız seninle.......piyanistvolkan ankara....

büyük geçmiş olsun.ne yazıkki zaman zaman talihsiz olaylar yaşıyoruz.inşallah en kısa sürede herşey düzelir eski düzenine kavuşursun.kardeşin için çok üzüldüm acil şifalar dilerim.moralini yüksek tut Dr.Salim.

çok geçmiş olsun salim,
maalesef hayat iyi ve kötü süprizlerle dolu,ne zaman başımıza ne geleceği bilinmiyor,
herşeye rağmen geçmişi kapatıp zor olacak tabiki ama herşeyi unutmaya çalışıp kaldığınız yerden devam etmeye çalışın,
yaşadığınız şeylerden dolayı psikolojik olarak çöküntü içerisinde olabilirsiniz,ilk önce yapmanız gereken psikolojik olarak güçlenmeniz gerekir,
diğer türlü çok yıpranırsınız,

ALLAH yardımcınınız olsun,tekrardan geçmiş olsun

En başta geçmiş olsun kardeşim.Hayat bize hergün yeni yeni şeyler yaşatıyor iyi veya kötü.Maalesef bunlar hayatın acı kuralları istesekde istemesekde başımıza geliyor,bazılarının daha acı tecrübeleri oluyor bizler bilemiyoruz.Bu yüzden beterin beteri var diyerek bugünümüze şükredip yaşamaya devam etmeliyiz.Allah herkesi kazadan beladan korusun,uzak tutsun ve kaldıramayacağı yükler yüklemesin.

büyük geçmiş olsun salim kardeşim.ALLAH bundan sonrası için sana ve ailene huzur ve sağlık versin. her sıkıntının ardında hayırlı olaylar ve günler vardır.bu camianın sana ihtiyacı var

Geçmiş olsun yaşadığın neyse inşallah düzelir önemli olan sağlık gerisi bir şekilde düzelir.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri