• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Micro Arrange'yi Test Eden üstadlar BURAYA! SİPARİŞ VERİYORUM

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
CİHAZI ALMAKTAN VAZGEÇTİM.. 4 SENE BEKLEMİŞİZ 3 AY DAHA BEKLERİZ PA3X İN SORUNLARI DÜZELTİLİRSE VE FİYATI BİRAZCIK DAHA UYGUN HALE GELİRSE TEMMUZ 5-6 SI GİBİ ALETİ ALMIŞ OLURUM... Bizim parmaklar biraz büyük kaçacak gibi microya..

Temmuzu bekleyemeyeceğim değerli üstadlarım..5 temmuza kadar beklersem pa3x alabilme şansım olacak ama o zamana kadar kafayı yerim büyük ihtimalle..

Korg micro arrange siparişi vereceğim internetten.. Cihazı test etmiş olan değerli üstadların okey'ini bekliyorum... Cihazı test eden değerli üstadlar, Sizce düğün vs. götürecek kapasitedemi bu alet? şu anki gücüm anca bu alete yetiyor..

Alet hakkında ( test etmiş ) üstadların düşüncelerini bekliyorum...

Aletin siparşini bu gece vereceğim değerli üstadlarım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Micro Arrange'yi Test Eden üstadlar BURAYA! SİPARİŞ VERİYORUM

Haziranı bekle roland bk-5 or al derim dostum.

acele etme, keşke almasaydım diye yakınırsın. madem 3x alma şansın var biraz daha sabret. yada 2x al.

Temmuzu bekleyemeyeceğim değerli üstadlarım..5 temmuza kadar beklersem pa3x alabilme şansım olacak ama o zamana kadar kafayı yerim büyük ihtimalle..

Korg micro arrange siparişi vereceğim internetten.. Cihazı test etmiş olan değerli üstadların okey'ini bekliyorum... Cihazı test eden değerli üstadlar, Sizce düğün vs. götürecek kapasitedemi bu alet? şu anki gücüm anca bu alete yetiyor..

Alet hakkında ( test etmiş ) üstadların düşüncelerini bekliyorum...

Aletin siparşini bu gece vereceğim değerli üstadlarım...

her klavye düğün götürecek kapasitededir.

mühim olan müzisyenin düğünü götürebilecek olan kapasitesidir.

hoş artık buda sorun değil olmayan kapasiteler içinde klavye üretildiğini düşünürsek, var olan bilginiz ile pekiştirdiğinizde bu fiyat aralığında alabileceğiniz sıfır bir ürün'dür. ikinci el düşünürseniz düğün programları için daha ideal klavyeler mevcuttur. bu fiyat aralığında google'da araştırma yapınız..

ama, ben 5 temmuza kadar bekleyip pa3x sahibi olacağımı bilsem inan beklemezdim ertesi gün pa3x siparişi verirdim :) şaka bir yana bekler pa3x alır düğün dernek vs. çıkan bütün programlara tereddütsüz evet derdim.

ayrıca forumda bir arkadaşımız klavyeyi denemiş sanırım ve nacizane görüşlerini belirtmiş bir oku derim en azından klavye hakkında ön bilgin olur ;

Moderatör tarafında düzenlendi:

her klavye düğün götürecek kapasitededir.

hoş artık buda sorun değil olmayan kapasiteler içinde klavye üretildiğini düşünürsek, var olan bilginiz ile pekiştirdiğinizde bu fiyat aralığında alabileceğiniz sıfır bir ürün'dür. ikinci el düşünürseniz düğün programları için daha ideal klavyeler mevcuttur. bu fiyat aralığında google'da araştırma yapınız..

ama, ben 5 temmuza kadar bekleyip pa3x sahibi olacağımı bilsem inan beklemezdim ertesi gün pa3x siparişi verirdim :) şaka bir yana bekler pa3x alır düğün dernek vs. çıkan bütün programlara tereddütsüz evet derdim.

ayrıca forumda bir arkadaşımız klavyeyi denemiş sanırım görüşlerini belirtmiş bir oku derim en azından klavye hakkında ön bilgin olur ;

üstad yorumun için ayrıca teşekkür ederim.. bu konuda çok haklısın, ben kendimi hiç bir zaman yeterli görmedim.. ve daha çook çalışmam gerektiğini biliyorum.. düğünü götürüp götüremeyeceğime sen karar ver :) bi video atayım.. [ame=http://www.youtube.com/watch?v=F5dHgCo_xI8]Yamaha A1000Tr -- 2 2 = 4 Eder..;) Kafalar pilot kardeşimle takılmaca..:D - YouTube[/ame] orgu çalan kişi benim, yanımdaki arkadaşım oluyor..

kardeşim videonu seyrettim eline sağlık çok güzel çalmışsın, biraz sabret 3x al yakında emo usb geliyor. düğünün en kralını yaparsın..

ben denedim kardeşim sesler gerçektende çok kaliteli yeni teknoloji tuşlarına alışabilirsen kaçırma bence al ...

kartal 123 kardeşim seninle msn den bari görüşelim arada , atl_92@hotmail.com sana soracak çok sorum var ama soramıyorum.. özelden mesaj atmak zahmetli geliyor :)

ben cumartesi günü gördüm mega muzikte.marketlerde satılan oyuncak orglara benziyor ve tuşları vasat ötesi sample de okumuyo.sesi pa50 gibi ama görüntü ve kalite sıfır.

tebrik ederim exlove yazini begendim ozellikle su yazin cok anlamli