• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Micro Arrange'yi Test Eden üstadlar BURAYA! SİPARİŞ VERİYORUM

Cevap: Micro Arrange'yi Test Eden üstadlar BURAYA! SİPARİŞ VERİYORUM

Bencede pa3x i bekle yada bk-5TR...
Pisman olursun gibi bi his var icimde,ikiniz birbirinizede yakismazsiniz filinta gibi kardesime pa3x yakisir bence....

ne adamlar gördüm ben, benim çeyreğim kadar çalamıyor , adamın önünde pa800 var midi açıyor :D ben kendimi o kadar eleştiririm şöyle böyle eksiğim vs. orgu alan düğüne gidiyor üstadlar :) nasıl iştir anlamadım

Sen kendini elestirmezde oldum dersen yerinde sayarsin...
Hakkinda hayirlisi olsun kardesim ama gel sen bekle ;)

Sen kendini elestirmezde oldum dersen yerinde sayarsin...
Hakkinda hayirlisi olsun kardesim ama gel sen bekle ;)

yok reis ya :) ben kendime hiç bir zaman tamamdır, oldum artık demedim.. her zaman bi eksik gördüm kendimde, şu an halen görüyorum..

halay konusunda eksiklerim var, 2-4 oyun havaları konusunda hiç bi eksiğim olmadığını düşünüyorum, romanlarda sağlam çaldığım ve söylediğim 2-3 parça var :) düğünlere cıksam yeterim sanırım.. Mersinde kendimden iyi çalan bi pianist görmedim daha.. ama benden iyileri oldugunuda biliyorum.. söz konusu olan yer mersin :) tr demiyorum yanlış anlaşılmasın :D

sevgili lost arkadaşım;
cihazın saundu gayet başarılı,özellik olarakta pa serilerinin ritimlerini okuması bir avantaj ki çok ritim var piyasada. Açıkça ben cihazı çok beğendim bende almayı düşünüyorum ancak benim alış sebebim sadece micro olması ve orkestrada bass piano brass sesler kullanmak için.
Sen eğer benim ana aletim olacak düğünlerde kullanacağım diyorsan ve bütçen kısıtlı ise gw8 almanı öneririm. Tabiki bu cihazda düğün yapar rahatlıkla her programa götürebilirsin ancak aynı fiyata gw8 varken (128 polifoni)(mp3 çalma özelliği vs) bu özellikte bir cihaz varken bunu almak pek mantıklı olmaz.. karar senin hayırlısı olsun. Bakalım bende bk5 i bekliycem sanırım..

lost kardeşim parmakların işlek ve parmaklarına hakımsim küçük boyutlu tuşlarda ileriye dönük kendini rahat hissetmezsin.diyelim 1 sene sonra daha üst model bir org aldın bu seferde küçük tuşlara alıştığıniçin normal tuşlarda zorlanırsın

hocam belirtmiş zaten, tuşeleri master klavye tuşelerine oranla micro yada tiny :)

parmaklarda micro diyorsan, uygundur. bu klavyeyi tuşeleri tatlı bir midi klavye ile beslersen sorun olacağını düşünmüyorum, ama buda senin için harici bir masraf ekstra bir yük olacağını düşünürsek ;

pa3x alana kadar beklemeni tavsiye ediyorum. isminde bir kalite var? akıyo enst :) ultimate stand'da aldığın zaman düğünde takı merasimi sırasında klavyeyle resim çektirmek isteyenlerinde olduğunu göreceksin. :D

değerli üstadlarım yorumlarınız için teşekkür ederim, uzun uzadıya düşündüm ve 3 ay daha beklemenin micro almaktan daha mantıklı olabileceğinin farkına vardım... İyi'ki Adana'nın o tutumu olmuş, yoksa şu an micro almış olacaktım.. Düşünüyorumda bazen a1000tr nin tuşları bile bana küçük ve yetersiz geliyor.. :D 3 ay sonra allah kısmet ederse pa3x im ile burada olacağım.. Herkese teşekkür ederim

Bu guzel haber sevindim senin adina :)

Kardeş sd kartla pa60 - pa50 - kartsız pa80 ritimlerini okuyan mini bir pa60 tan hiç bir farkı yok sadece küçük bi alet proğrama gittiğinde (düğün, restaurant vs.) alet küçük olduğu için seni eleştirebilirler ve rahatsız olabilirsin klavye tuşları çok kaliteli değil fakat kasa küçük olduğu için sıkı bi alet yani kolay yıprancağını sanmıyorum çıkışlar falan kuvvetli iş bitirir ama dediğim gibi aletin ve klavye tuşlarının küçük olması tatmin etmeyebilir.