• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

midi tranzpoze

ahmet19

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
org
midi şarkıları tranzpoze yapıp kaydeden program varmı şimdiden teşekkürler.

Cevap: midi tranzpoze

kullandıgınız org nedır soylersenız yardımcı olabılırım msn de ekleyebılırsınız maclane2754@hotmail

erkangul teşekkürler org korg pa 800 sequencer kısmında transpose edip flash belleğe kayıt ediyorum tekrar song play kısmında çaldığımda transpoze ettiğim şekilde gelmiyor sebebini bir türlü bulamadım o yüzden midi programı arıyorum.

korg pa 800 kullanan arkadaşlar lütfen yardım edin bir türlü transpose haliyle kaydedemedim.

Ahmet bey, böyle bir program var. CAKEWALK

bu programla her türlü düzenleme ve midiye söz yazma işlemi yapabilirsin....

daha fazla bilgi için bana ulaş akdoganm@yahoo.com piyanist AKDOĞAN

Midiyi squanger modunda aç hiçbirşeye dokunmadan transpoze ye tıkla all seç ve transpozenizi yapın daha sonra kontrol etmek için play e basıp dinleyin olmuş sa sağ üsteki tırnaktan save yi seçip başka biryere kaydedin üstüne kaydederseniz olmayabilir sonra song play de çaldırın bu kadar olmazsa beni 0532 295 65 89 nolu tel den arayabilirsiniz yardımcı olurum.............

midi şarkıları tranzpoze yapıp kaydeden program varmı şimdiden teşekkürler.

hocam,awave studio diye bir program var geçmiş forumlarda bulabilirsiniz.ben de bu siteden indirmiştim.bu programla sadece trnspoze değil istediğiniz kanallarıda silebilme imkanı var