• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Milli piyango?

suleymanerol

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland gw8-gitar
arkadaşlar müzikle alakası yok ama çok merak ettim.en azından kendi aramızda araştıralım...Bizim sitenin üyelerine hiç büyük ikramiye çıktımı?(sayısal vs ler dahil)...bana çıkmadı:mad:...lütfen çevaplandırınız....
bol talihli günler hepinize...:)

Cevap: Milli piyango?

Abi bana hiçbşey çıkmıyor.. Almayınca çıkmıyor tabi :D

Büyük ikramiyeyı bilmem ama 7yıldır oynuyorum 3 kere 5 buldum bide kazı kazan dan 5bintl buldum simdi oynamiyorum artik gökten hülya avşar yağsa başıma aydemir akbaş düşüyo hehehehe

Abi bana hiçbşey çıkmıyor.. Almayınca çıkmıyor tabi :D
ihtiyacın olmayınca espriyi patlatırsın tabi üçkağıtcı!...:)
pa 500 trde step sequencer modunu inceledin mi?akorları ölçüler halinde yazabiliyorsun..büyük kolaylık..
selamlar...

ben ekseriyetle on numarada 22 rakam içinden hiçbirini doğru tahmin edemeyenlerin aldığı ikramiyeyi alıyorum.. :D

ihtiyacın olmayınca espriyi patlatırsın tabi üçkağıtcı!...:)
pa 500 trde step sequencer modunu inceledin mi?akorları ölçüler halinde yazabiliyorsun..büyük kolaylık..
selamlar...

:)

Abi büyük kolaylığı söylediğin için çok teşekkür ederim. Ama akorları ölçüler halinde nereye yazıyorum diye sorsam? :) milli piyango konusunu dağıtmayayım. Bi ara anlatırsan sevinirim..

spor lotoda 7 bulmuştum 1991 de 2.5 milyon gibi bir paraydı 8 i çok dramatik kaybettik

Benim arkadaşın babasına 10-15 yıl önce milli piyangonun büyük ödülü çıkmış oda bütün mahalleye yemek ısmarlamış :)

devamlı oynuyorum ama bu güne kadar hiç bir şey çıkmadı malesefki.oynamaya devam ümit dünyası.:D:D

babam bundan 5 yıl önce felan almıştı bütün harfler tuttu son harf tutmamıştı teselli ikramiyesi aldı gerçi çeyrek biletti :D:D