• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Milli piyango?

Cevap: Milli piyango?

biz zamanında sayısal loto bayılıgı yapıyorduk bir kişiye 707 milyar verdik bir kişiye 370 milyar verdik.707 milyar verdiğimiz geldi alın kuponu istemişiniz dedi bir yemek parası bile atmadı sonra anladık ki borclardan ötürü 707 milyar ona hiç yaramamış bile..

herfırsatta oynarım şanstopu ve sayısal.. diğerleryle uğraşmam. bir defa 4 bildim sayısalda ama birgün o ikramiyeyi bulucam :) inşallah yaşım geçmeden bulurum yoksa bende kemal sunal filmindeki gibi bu yaştan sonra gelen paranın içine ederim deyip umumi ''wc'' yaptırabilirim :)

Ben de çeyrek bilet alırım bayiden ya da internetten, çıkan ikramiye sadece amorti... Bilet parasını geri alıyorum :D

benim tanıdığım yakın arkadaşım hemşerim süper lotoyu tutturdu hocam 3 trilyon aldı,tekstilde çalışıyordu makinacı olarak,şimdi önceden çalıştığı tekstilin patronu oldu,selam verince selam bile almıyo para isterler diye :D,

4 5 tane daire aldı kiraya verdi,kısaca köşeyi döndü,önceden altında eşşek bile yokken şimdi bmw x5 almış ikinci el temiz onunla geziyor,:D