• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Minik bir konser

Cevap: Minik bir konser

i7 laptop coktu be kardesim kac video atmissin ard arda :)
Eline Agziniza saglik peder beye selamlar ...

çok teşekür ederiz sölerim selamınızı ve napalım en sevdiğim videoları paylaşim dedim

Bu minik bir konser değil, baya büyük ve güzel bi konser olmuş cem.. tebrikler..

kardesm ellerıne saglık 9/8 ritm guzl bndede var o fena degıl 4 vasryasyounuda guzl dokturmussun yıne :D a2000 nası bn pek çalma fırsatı bulamadım en son kurcaladıgımda emo usb yoktu bos halıydı or700 rıtımlerı vardı ıcınde

kardesm ellerıne saglık 9/8 ritm guzl bndede var o fena degıl 4 vasryasyounuda guzl dokturmussun yıne :D a2000 nası bn pek çalma fırsatı bulamadım en son kurcaladıgımda emo usb yoktu bos halıydı or700 rıtımlerı vardı ıcınde

çok saol kardeşim teşekkür ederim evet a 2000e gelnce bende çok merak ettim ilk defa o gün o düğüne gittik akraba düğünüydü sahneye davet edildik tanıdıktı müzisyen abiler klavyeci abi yamahada çalışır zaten ritimleri o yazar orhan önal abimiz gititm ilk defa çaldım gayet güzel.yaylıları bile or 700 den çok çok iyi doyurucu or 700 yaylılarını eğeniyorum string sesler gibi

Cem Yamahalarda yaylılar benimde hoşuma gitmiyo sinek vızıltısı gıbi geliyo bana buda sürekli korg kullanmamızdan kaynaklanıyo galiba v2 plusu 1ay kullanmıştım cihaz dolu dolu ama alışkanlıklarımızın önüne geçemiyoruz

Cem Yamahalarda yaylılar benimde hoşuma gitmiyo sinek vızıltısı gıbi geliyo bana buda sürekli korg kullanmamızdan kaynaklanıyo galiba v2 plusu 1ay kullanmıştım cihaz dolu dolu ama alışkanlıklarımızın önüne geçemiyoruz

evet aynen öle resmen roland e 16 tr de stirng yaylıları anımsatan sesler gibi

yokmu hiç dinleyen???

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri