• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Minik DEV KORG MİCRO ARRANGER

Tutkumüzik

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar dün itibarıyle elimize KORG MİCRO ARRANGER geldi ve incelemede bulunduk alet ebat olarak tahmin ettiğimden daha küçük boyutlarda tuşlarda öyle ama işlev ve sound olarak pa80 den hiç bir farkı yok ve pa50-pa60 ve pa80 nin kartsız setlerini direk yükleyebiliyorsunuz ve gerçekten harika bi çıkış mevcut bu ton bu küçük cihazdanmı çıkıyor diyor insan,dediğim gibi performans olarak kartsız pa80 den hiç farkı yok ve batı ritm ve sesleri tek kelime ile harika,şu varki düğüncü arkadaşlar tek klavye ile giderlerse performanstan değil aletin küçük görünümünden dolayı düğün sahiplerinden tepki görebilirler malum vatandaşlarda artık sanata değil klavyenin ne olduğuna önem veriyor.İkinci klavye, ev kullanıcıları ve amatörler için bulunmaz bi cihaz.şimdilik izlenimlerim bu kadar saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Minik DEV KORG MİCRO ARRANGER

üstad cihazı tanıtacak şekilde videolar koysanız çok güzel olacak.. 2-4 havalar - 9-8 roman - çiftetelli - halay-slow-vahde vs. türlerinde parçalar ile bi tanıtım videosu bekliyoruz..bu cihazı ciddi düşünüyorum ama bizim bulunduğumuz korg bölge bayisine daha ulaşmadı... numaranızıda verirseniz sizden almak isterim, yalnız şu videoyu bi görelim ilk önce mersinden antebe boşuna kalkıp gelmeyelim sonra :)

var olan konudan devam ediniz...

Ch.

hocam herkesin görüşleri ayrı konuda olsun, yoksa o kadar mesajın arasında kaynar gider... bizim için sizin ve sizden başka üstadların görüşleride önemli...

chordsolo hocam, şu güne kadar sizin kadar samimi bi üslupla,yalın ve sade bi türkçe ile , akıcı bi şekilde , okurken insanları düşündüren yazılar ile cihaz test eden görmedim :) ayrıca kutlarım micro arrange görüşleriniz için..iyiki varsınız

hocam herkesin görüşleri ayrı konuda olsun, yoksa o kadar mesajın arasında kaynar gider... bizim için sizin ve sizden başka üstadların görüşleride önemli...

chordsolo hocam, şu güne kadar sizin kadar samimi bi üslupla,yalın ve sade bi türkçe ile , akıcı bi şekilde , okurken insanları düşündüren yazılar ile cihaz test eden görmedim :) ayrıca kutlarım micro arrange görüşleriniz için..iyiki varsınız

ben konu kirliliği olmasın diye düşündüm, ama dediğin de mantıklı...
bu arada ben incelememi yaptım yapmasına da tekrar fikir değiştirdim.
Yamaha MOX6 almak daha mantıklı geldi, yaptığım çalışmalar göre...
Benim dediğimi yap yaptığımı yapma velhasıl:D:D
teşekkürler...

Ch.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UCo9XdApyYE]KORG MICROARRANGER ETHNICK DEMO FOR MIDDLE EAST MUSICIANS NO.S- 1 - YouTube[/ame]

ben konu kirliliği olmasın diye düşündüm, ama dediğin de mantıklı...
bu arada ben incelememi yaptım yapmasına da tekrar fikir değiştirdim.
Yamaha MOX6 almak daha mantıklı geldi, yaptığım çalışmalar göre...
Benim dediğimi yap yaptığımı yapma velhasıl:D:D
teşekkürler...

Ch.
frden slmlar valla aslinda motifxs8 daha guzel degilmi bence tercihini oyel kullan

frden slmlar valla aslinda motifxs8 daha guzel degilmi bence tercihini oyel kullan

iyi diyorsun da Abi, paradan haber vermek lazım?:D
zaten yok yere ses kartım yandı sanırım, bir masraf da oradan çıktı.
zaten mox6 motif alamayanlara alternatif küçük bir motif...fakat cubase entegrasyonu ve sequencer kabiliyetleri çok fazla.bu nedenle mox6 tercih ettim...
siparişi verdim, beklemedeyim Abi...
zaten bir tanıtım yazarım muhtemelen...

Ch.

ben yinede ilk fırsatda yanınıza uğrayıp korg PA500 tr yi alacam...şimdilik selamlar...