• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mor Menekşe Altyapı by ChordSolo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok güzel eline sağlık..cubese de mi yapıldı?

Sn chordsolo cubase 5 buldun tabi o hışımla :)) güzeldi çalışma , Kritik yapmıyorum artık, yanlış anlaşılıyorum , sağlıcakla

Sn chordsolo cubase 5 buldun tabi o hışımla :)) güzeldi çalışma , Kritik yapmıyorum artık, yanlış anlaşılıyorum , sağlıcakla

hangi hışım abi?:D:D:D
sen yap abi kritiğini,dört gözle bekliyorum...:)

o zaman yapiim kritiğimi
4 mezur giriş tmm ondan sonra 1. mezurdan sonra şan'a girilse daha iyi olurdu 4 ten sonraki mezurlar biraz sıkmış bence, virtual guitar iyi geliyo bende kullanıyorum zaten güzel vst gerçi sahası dar ama idare ediyo , şan olayına girmiicem senin sesin ayna'nın şarkılarına daha iyi gidiyo bence veya o tarzda şarkılara , şimdilik bu kadar yeter tekrar tebrik ediyorum

o zaman yapiim kritiğimi
4 mezur giriş tmm ondan sonra 1. mezurdan sonra şan'a girilse daha iyi olurdu 4 ten sonraki mezurlar biraz sıkmış bence, virtual guitar iyi geliyo bende kullanıyorum zaten güzel vst gerçi sahası dar ama idare ediyo , şan olayına girmiicem senin sesin ayna'nın şarkılarına daha iyi gidiyo bence veya o tarzda şarkılara , şimdilik bu kadar yeter tekrar tebrik ediyorum

anladım hocam,aslında yaparken 4+4 yapmalıyım diye düşündüm.sonra fazlaca olması da sizinle aynı hissiyata kapıldım.
şimdi orjinale de baktım,netekim bay Kayahan ve Nilüfer de 4 mezurla giriş yapmışlar hakikaten...
sağlık olsun artık ne diyeyim...:)

Eline Emeğine Sağlık Güzel Paylaşım

Cevap: Mor Menekşe Altyapı by ChordSolo

tesekkurler

Cevap: Mor Menekşe Altyapı by ChordSolo

Linkte sorun var sanırım yenileyebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...