• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mor Menekşe by_ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Yine surround çalışması,vokaller benden.
altyapı orkestrasyon versiyon,cubase ile yazıldı.nakaratlardaki eşlik klasik gitar virtual guitarist vst dir.
çok zamanımı aldı,yorumlarınızı bekliyorum.:)
selamlar

çok harika bir çalışma olmuş kardeşim eline koluna sağlık gercekten çok sağlam ve güzel bir çalışma eline koluna yüreğine sağlık sevgi ile kal herdaim...

butonum gelince bizzat ekneceketir teşekürlerimde sevgi ile kal kardeşim...

güzel olmuş ...paylaşım için teşekkürler hocam.

Eline sağlık. Yine çok güzel bir çalışma olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Sağlıcakla kal.

Üstadım çok güzel olmuş içim açıldı valla.."Nerdeee nerdee en son çizgi nerdeee" evdekiler yanlış anlamasalar kalkıp oynayacam:D..

Kayahan'ın orijinal altyapısından çok daha iyi olmuş şahsi kanaatindeyim hocam ;)

Üstadım çok güzel olmuş içim açıldı valla.."Nerdeee nerdee en son çizgi nerdeee" evdekiler yanlış anlamasalar kalkıp oynayacam:D..

Kayahan'ın orijinal altyapısından çok daha iyi olmuş şahsi kanaatindeyim hocam ;)

son bilge hocam tespit etti hocam,orjinale göre bir fazlamız olmuş.4 mezur girişi ben 4 yapmışım...
demek ki neymiş? ne olrsa olsun önce orjinaline göz atmak lazımmış...:D:)

son bilge hocam tespit etti hocam,orjinale göre bir fazlamız olmuş.4 mezur girişi ben 4 yapmışım...
demek ki neymiş? ne olrsa olsun önce orjinaline göz atmak lazımmış...:D:)
Evet şimdi bende tekrar dinlediğimde farkettim..Sanırım giriş introsunu 4/4 tutup orijinal introyu mezura bağlama konusunda sıkıntı oluşmuş..Ama bu yinede altyapının güzel olduğu gerçeğini değiştirmiyor;)

Bahadır hocam çok güzel olmuş çift ses vokalde güzel geliyor ama şu snare tonu daha güzel olsa süper olucakmış.

guzelll calısssma olmussss umarımm gslılerrr alınmazzzz bence sakıncaa yokk ben fb lıyyımmm zatennnn:))))))))))))