• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

mp3 ritimler lazım

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
arkadaşlar gitarla eşlik etmek için ritimler lazım.elimde roland Gseri ritimleri var ancak çok sade kalıyor.mümkünse korg,yamaha gibi orglarda kullandığınız yeni modern slow,vahde,tsm,2/4,thm,pop,disko gibi ritimleri enaz 5 dakika süreli olacak şekilde(daha uzun olabilir potpori için kolaylık olur)mp3 olarak paylaşırsanız sevinirim.artık orgu sattım.sadece elektrogitarla vakit geçiriyorum.....saygılar.......

Cevap: mp3 ritimler lazım

üstadım buraya yüklemeye çalıştım güzel günlerde kullanmanız dileklerimle. şansızı bir deneyin olmazsa bana ulaşın farklı yollardan ulaştırmaya çalışayım.

bu arada ritm ler toplama alıntı olup emegi gecen herkeze teşekkür ederim

maestrohalil üstadım çok teşekkürler.güzel ritimler çok işime yarayacak.mevcut laptopumla indiremedim.bilahere benim çocuğun laptopuyla indirmeye çalışacağım.bu türlü ritimler çok işe yarıyor amatörce veya profosyenelce çalışanlarca.böyle çalışmaları site yönetimince sabitlemesi çok iyi olacaktır....tekrar ilginize çok teşekkürler maestrohalil kardeşim.saygılar......

tablet yada cep telefonunuza gercek org programı indirin tempo transpose normal orgda ne yapabiliyorsanız hatta atak intro hepsi mevcut korg ritimleri var bilmeyenlere bilgi amaçlıdır kullanışlı bir program

hasan 74 katrdeş dediğin çok güzel bir olay.hatta süper olacak.bu akşam yükletip kurdurayım.teşekkürler bilgi için.

yalnız bu proğramın androit (dokunmatik) işlemcilerde kullanılabileceği söylendi bana.normal tuşlu laptop ta uygulanılabilir mi?.....