• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Muhammet Yusuf Karahan vefat etmiştir..

• Konbuyu başlatan lostt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 7K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lostt

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
arkadaşlar muhammed yusuf karahan vefat etmiştir, hakkındaki dolandırıcılık vs. konuları kapatmamız vicdanen en doğrusudur..

beni eskiler tanır, lost__92 banlanmıştım ve yıllardır gelmedim ama bu konu için gelmek zorundalığı hissettim kendimde..
mekanı cennet toprağı bol olsun..
müzik dolu kalın dostlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Muhammet Yusuf Karahan vefat etmiştir..

Allah rahmet eylesin iyi çocuktu:(

Allah rahmet eylesin..

Allah rahmet eylesin

*** Mesaj silindi. ***

Moderatör tarafında düzenlendi:

Allah rahmet eylesin ben bi kötülüğünü görmedim ama her zaman şunu söylerim dünya malı dünyada kalıyor kimse diğer tarafa bir şeyler götüremiyor götürseydi bu zamana kadar yaşayan krallar firevunlar padişahlar götürürdü benim arkamdan birisi çok iyi adamdı Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun dese bu bana yeter insan bu dünyada kazandığını karşısındaki ni kandırıp dolandırdığını kar sanıyor ama bilmiyorki yarın öleceğini Allah önce bana sonra kimseye kul hakkı nasip etmesin inşallah

ölen kim olursa olsun beddua ve lanet okumayın arkadaşlar dönüp dolaşır sizi bulur allah korusun.

Tanımam ama ALLAH rahmet eylesin bu dünyada yaptığı hataların hesabını simdi verecek

Allah cumlemızın taksıratını affetsın
vefat eden bırıne anca bu denır
magdur olan arkadaslarım nefsınıze yenılıp gunah ıslemesın Allah hesabını cok ıyı bılır
Allaha emanet olun

emir yakışmıyor sana, muhammedle 10 senelik arkadaşlığımız var en az bu sitede tanıştık, yaptığı yanlışlar olsada ben kardeşim gördüm ve yalvardm bırakması için , son 1 senedir bu tür işler yapmadı, el vicdan ölenin arkasından küfür etmediğiniz kalmış ..yazık günah ya,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...