• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

mühren sesleri

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
arkadaslar mürhen ses dosyasini ve ritimleri mümkünse siteye verebilirmisiniz bende yararlanabileyim?

cünkü konuyu bikez daha yazmistim rolandtürkiye sitesine yurdisindan üyelik kabul olmuyor

saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: mühren sesleri

arkadaslar mürhen ses dosyasini ve ritimleri mümkünse siteye verebilirmisiniz bende yararlanabileyim?

cünkü konuyu bikez daha yazmistim rolandtürkiye sitesine yurdisindan üyelik kabul olmuyor

saygilarimla

bir yerde yanlislik yapiyorsunuz herhalde,bende yurtdisinda yasiyorum ama ben uyelik isleminde hicbir SIKINTI cekmedim,istedigim zaman siteye girip cikabiliyorum.

nasil yapiyorsun bariscim mesela ben üyelik icin formu doldurmaya basladigimda benden telefon numarasi istiyor onuda sart kosuyor ve drek ön numara olarakta o5le baslatiyor ikinci sorudada nerde oturdugumu soruyor ordan secenekte oturdugnuz sehir diye tikladigimda kesinlikle yur disi sehirler gelmiyor adanadan tut edirneye kadar var ama yur disi yok forumu doldurmaya kalktigimda bu sorulari cevapliyamadigim icin üyeligim kabul edilmiyor yinede baska bir yerdenmi formu doldurmam gerek veyada nasil yapmam gerek?

bak tekrar denedim bulundugnuz sehir diye soru var forumda orda kesinlikle yur disi diye bir sehir yok sadece türkiyedeki sehirlerin ismi var bende zaten yanlis seyler veripte üye olmak istemiyorum

nasil yapiyorsun bariscim mesela ben üyelik icin formu doldurmaya basladigimda benden telefon numarasi istiyor onuda sart kosuyor ve drek ön numara olarakta o5le baslatiyor ikinci sorudada nerde oturdugumu soruyor ordan secenekte oturdugnuz sehir diye tikladigimda kesinlikle yur disi sehirler gelmiyor adanadan tut edirneye kadar var ama yur disi yok forumu doldurmaya kalktigimda bu sorulari cevapliyamadigim icin üyeligim kabul edilmiyor yinede baska bir yerdenmi formu doldurmam gerek veyada nasil yapmam gerek?

tamam abi haklisin,ben antalyaki evin adresiyle turk telefonunu yazdim,hatirladim simdi ondandir,turkiyede verecegin bir adres varsa onla deneyebilirsin.

Buyur hocam ekledim bk-5 seslerini.ok.Güle güle kullan.:)

Ekli dosyalar

• Mürhen Sarmacı - Performans Sesleri Paketi.rar
    6.1 KB · Görülen: 136

cok cok sagol tesekürler ustam

abi eğer üye olamıyorsan giriş yap kısımından sağ taraftan facebook ile giriş yap yazısına tıkla o şekilde bağlan aynı şey bir dene.

sagol sercan ama onuda denedim formudaki sorularin baze cevaplandirmasi tr icin gecerli yur disi icin gecersiz onun icin üye olamiyorum ama yinede ilgin icin tesekürler

zaten sagolsun baybozkurt yolamis sesleri

ertan yanlıs bılgı vermek ıstemıyorum dıye resmen uye olmuyorsun:))) corum yaz telde aklına ılk gelen numarayı yaz korkma mahkemeye vermezler:DD